ШТО СЕ НЕ ПОШТУЈЕ РЕЗОЛУЦИЈА 1244 Вучић: Дајте нам право на став, Србија није напала ниједну другу земљу!

Новости онлине

30. 01. 2023. у 13:38

Председник Србије Александар Вучић изјавио је данас, током давања изјава са председником Чешке Милошем Земаном, да Србија подржава територијални интегритет Украјине, али да се пита што се не поштује Резолуција УН 1244.

ШТО СЕ НЕ ПОШТУЈЕ РЕЗОЛУЦИЈА 1244 Вучић: Дајте нам право на став, Србија није напала ниједну другу земљу!

Фото: Танјуг/Зоран Жестић

– Србија подржава територијални интегритет Украјине и поштујемо Резолуцију УН, а моје питање а што не поштују Резолуцију УН 1244? Питам то представнике четворке и петорке које долазе у Београд, очекивања да Србија поштује све резолуције, само да не поштују ону која се тиче Србије  – рекао је председник Вучић и додао:

– Дајте нам право на став, Србија није напала ниједну другу земљу!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ИМА ЗАНИМЉИВУ ПОНУДУ ЗА ТРАМПА: Даћемо вам минерале на територијама Украјине под руском контролом

ПУТИН ИМА ЗАНИМЉИВУ ПОНУДУ ЗА ТРАМПА: Даћемо вам минерале на територијама Украјине под руском контролом

РУСКИ лидер Владимир Путин изјавио је у понедељак увече за државне медије: "Спремни смо да сарађујемо са нашим партнерима, укључујући Американце", како би им омогућили приступ резервама минерала – укључујући оне на територијама Украјине под руском контролом.

25. 02. 2025. у 14:16

УЧИНИМО СРПСКУ ПОНОВО ВЕЛИКОМ Руди Ђулијани на скупу у Бањалуци ставио качкет: Мој пријатељ Трамп то поштује и цени

"УЧИНИМО СРПСКУ ПОНОВО ВЕЛИКОМ" Руди Ђулијани на скупу у Бањалуци ставио качкет: Мој пријатељ Трамп то поштује и цени

БИВШИ градоначелник Њујорка, адвокат и близак пријатељ америчког председника Доналда Трампа, Рудолф Ђулијани, рекао је на великом народном митингу у Бањалуци да је председник Републике Српске Милорад Додик снажан и посвећен лидер, те да се у САД враћа са идејом да се Српска учини поново великом.

25. 02. 2025. у 17:35

Коментари (0)

МЕЛАНИЈА СЕ ВРАТИЛА У БЕЛУ КУЋУ ПОСЛЕ 4 НЕДЕЉЕ: Сви покушавају да сазнају да ли је све у реду у њиховом браку