САМО ВЕРДЕР ЗНА КАКО СЕ ПОБЕЂУЈЕ ОВДЕ: Мајнц непоражен од марта, Бајернова "осмица" била корисна васпитна мера

О. М.

15. 09. 2024. у 12:52

МАЈНЦ и Вердер траже своју прву победу у сезони Бундеслиге када се у недељу састану на "Мева арени".

САМО ВЕРДЕР ЗНА КАКО СЕ ПОБЕЂУЈЕ ОВДЕ: Мајнц непоражен од марта, Бајернова осмица била корисна васпитна мера

Домаћин је тренутно 12. на табели са два бода и гол-разликом 4:4, док је гост место испод са истим бодовним салдом и гол-разликом 2:2.

У претходном колу, непосредно пред репрезентативну паузу, Мајнц је одиграо 3:3 са Штутгартом, а Вердер је поделио бодове са Дортмундом (2:2).

Фудбалери Мајнца показали су изузетан карактер против Штутгарта, с обзиром на то да су губили са 2:0 после само 15 минута, али су головима Надиема Амири у 43. минуту и ​​Јонатана Буркарта у 62. минуту успели да изједначе. Драми ту није био крај јер је Фабијан Ридер довео Штутгарт у ново вођство у 88. минуту, али је Максим Лајч у четвртом минуту надокнаде постигао трећи гол за Мајнц и обезбедио да његова екипа оде из Штутгарта са заслуженим бодом.

Домаћини су ремизирали своју прву лигашку утакмицу 1:1 против Унион Берлина, у утакмици у којој су имали 54% поседа лопте и произвели две велике шансе из својих 14 шутева, али су се такође суочили са 15 шутева и две велике шансе.

Екипу Боа Хенриксена је тешко победити, непоражени су у последњих 11 лигашких утакмица, победивши пет и ремизирајући шест, рачунајући и крај прошле сезоне када су успели да опстану у лиги иако то после пораза 0:8 од Бајерна нико није очекивао. Али, управо то је био последњи пораз Мајнца у Лиги, пре равно шест месеци.

Мајнц је такође непоражен у последњих девет утакмица код куће, али им је последњи пораз на "Мева арени" нанео управо Вердер, фебруара ове године.

Гости улазе у окршај помало и незадовољни ремијем против Борусије Дортмунд јер су последњих 20 минута имали играча више, када је Нико Шлотербек искључен у 73. минуту.

Сами су криви, јер су са играчем више, а искључен је централни бек, упутили само један ударац у оквир противничког гола.

У првом колу Вердер је ремизирао 2:2 против Аугсбурга у изједначеној утакмици, са обе стране по 11 шутева и три велике шансе.

Екипа Олеа Вернера има други најгори резултат у броју створених шанси од било ког тима у Бундеслиги и трећи најмањи број удараца у гол по мечу до сада.

Вернеров тим је непоражен у последњих седам лигашких утакмица, победио је три пута и четири пута ремизирао, а постигао је 14 голова у тим утакмицама.

Вердер из Бремена је такође непоражен у последња три гостујућа меча у Бундеслиги, иако су изгубили три од претходна четири меча у гостима.

Кликните на линк за НАШ ТИП: 0-2 (квота 2,05)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

ЈА САМ ХРИШЋАНСКИ ВИТЕЗ! Новости откривају шта је Немања Мајдов написао надлежнима када је чуо да ће да га суспендују јер се крстио

ЈА САМ ХРИШЋАНСКИ ВИТЕЗ! "Новости" откривају шта је Немања Мајдов написао надлежнима када је чуо да ће да га суспендују јер се крстио

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је писмо, као своју одбрану, послао надлежним спортским властима када су отворили истрагу против њега.

18. 09. 2024. у 16:24

ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ! Новак Ђоковић је урадио ово - и Италијани не могу да дођу себи

Главна тениска вест у Италији је, наравно, Јаник Синер. Углавном због допинг скандала из ког се извукао. Али и због чињенице да је први на АТП листи. Мада, данас је главна тема - Новак Ђоковић. Због његове одлуке.

18. 09. 2024. у 13:24

КАКВА РЕАКЦИЈА! Милош Биковић обавестио Русе, а они овако реаговали на то што је Немања Мајдов суспендован јер се крстио

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. Сада му је велику подршку послао наш прослављени глумац, Милош Биковић, који живи и ради у Русији, а баш тамо, руска јавност, бурно је реаговала на ту вест.

17. 09. 2024. у 17:10