САША ЈЕ СИЛА! Александар Зверев у полуфиналу Аустралијан опена
Немачки тенисер Александар Зверев пласирао се данас у полуфинале Отвореног првенства Аустралије у Мелбурну, пошто је победио 11. играча света, Американца Томија Пола, после четири сета, 7:6, 7:6, 2:6, 6:1.
Фото: АП
Други тенисер света победио је после три сата и 28 минута и трећи пут у каријери се пласирао у полуфинале Аустралијан опена.
Тенисери су у првом сету направили по брејк и одигран је тај-брејк који је Зверев добио са 7:1.
Такође и у другом сету тенисери су имали по брејк и одигран је нови тај-брејк који је немачки тенисер добио без изгубљеног поена, 7:0.
Пол је заиграо боље у наставку, два пута је одузео сервис Звереву и освојио трећи сет, али је немачки тенисер у четвртом сету појачао и уз два брејка и после треће меч-лопте пласирао се у полуфинале.
Зверев ће играти против бољег из дуела српског тенисера Новака Ђоковића и Шпанца Карлоса Алкараза.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
ШОК ЗА ШОКОМ НА АУСТРАЛИЈАН ОПЕНУ! Украјинка није хтела да пружи руку Српкињи (ВИДЕО)
21. 01. 2025. у 06:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)