ОБЈЕДИЊЕНИ ФЕСТИВАЛИ ВИНА И ГАСТРОНОМИЈЕ У НОВОМ САДУ: Данас почињу "Интерфест" и "Укуси Војводине"

С. Б.

10. 09. 2020. у 13:55

НА „Рибарском острву“ данас у 17 часова почињу Новосађанима омиљене манифестације, фестивал вина „Интерфест“ и фестивал гастрономије „Укуси Војводине“, који ће трајати до недеље, 13. септембра.

ОБЈЕДИЊЕНИ ФЕСТИВАЛИ ВИНА И ГАСТРОНОМИЈЕ У НОВОМ САДУ: Данас почињу Интерфест и Укуси Војводине

Фото: Depositphotos

Манифестације ће, како организатори истичу, протећи у знатно смањеном обиму и уз поштовање свих препоручених мера заштите од пандемије коронавируса. Тако ће фестивал вина бити  одржан данас и сутра, од 17 до 22 часа, а фестивал хране, за викенд 12. и 13. септембра од 12 до 20 часова.

- Посетиоци имају прилику да дегустирају и пред јесен  се снабдеју препознатљивим војвођанским  производима из  домаће  радиности. Има довољно  простора  да  уз кориговани  број учесника и у безбедном размаку представљамо квалитетан програм. На  самом  улазу постављене су дезинфикационе  баријере, а на  сваком штанду ду дезинфикациона средства и сви  излагачи користе заштитну  опрему, маске и рукавице- каже Јадранка Бељан - Балабан, организаторка и апелује на посетиоце да се придржавају препоручене дистанце и заштитних мера.

-  Наши волонтери ће водити рачуна о броју публике унутар круга фестивала, како би се избегле евентуалне гужве.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СНИМАК СА ПРЕВОДОМ НА СРПСКИ Жестока расправа Трампа и Зеленског (ВИДЕО)

СНИМАК СА ПРЕВОДОМ НА СРПСКИ Жестока расправа Трампа и Зеленског (ВИДЕО)

У ПЕТАК је у Белој кући одржан састанак између америчког председника Доналда Трампа, потпредседника Џеј Ди Венса и Владимира Зеленског, а сусрет је прерастао у експлозивну и жестоку расправу.

28. 02. 2025. у 23:12

БОМБАРДОВАЊЕ СР ЈУГОСЛАВИЈЕ НАЈВЕЋА ГРЕШКА У ВОЈНОЈ ИСТОРИЈИ: Интервју - Јанис Енголфпоулос, вицеадмирал грчке морнарице у пензији

БОМБАРДОВАЊЕ СР ЈУГОСЛАВИЈЕ НАЈВЕЋА ГРЕШКА У ВОЈНОЈ ИСТОРИЈИ: Интервју - Јанис Енголфпоулос, вицеадмирал грчке морнарице у пензији

"НАТО бомбардовање 1999. се често посматра као кључни догађај у међународном систему након Хладног рата, посебно због начина на који је обликовао геополитику, међународно право и односе између НАТО земаља и Русије, и ако би било поједностављење рећи да је то директан окидач садашњих конфликата, то јесте допринело дугогодишњим тензијама које су евалуирале у данашњу глобалну динамику".

01. 03. 2025. у 14:49

Коментари (0)

НОВА ПОДРШКА ТРАМПУ ПОСЛЕ ПОНИЖАВАЊА ЗЕЛЕНСКОГ: Мора да се ради на постизању мира упркос ратоборним тоновима из Брисела