БРАВО, ОЛГА: Даниловићева разбила 21. тенисерку света на Аустралијан опену
СРПСКА тенисерка Олга Даниловић наставила је са сјајним играма на Аустралијан опену. Она је у другом колу разбила Људмилу Самсонову са 6:1, 6:2.

Фото: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA
Овај тријмуф посебно добија на значају ако се зна да је Рускиња 21. на ВТА листи и чак 34 позиције је боље рангирана од наше тенисерке. Ипак, 23-годишња Београђанка за то није марила и остварила је велику победу.
Олга Даниловић је у првом сету направила чак три брејка, с тим да противници ниједном није дала шансу да помисли да може да је угрози.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Иако је други сет почео брејком Самсонове, Српкиња се брзо вратила на ниво из првог сета. Три пута узастопно је одузела сервис ривалки, а чак два без изгубљеног поена.
Све то је значило да се 55. тенисерка света после 66 минута игре пласирала у треће коло. Може да радује и то што у прва два меча није изгубила сет.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Даниловићеву у наредној рунди чека тежак посао, дуел са шестом на планети, Американком Џесиком Пегулом.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

БОРБА ЗА ПЛАСМАН НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО: Нови формат омогућује "мањим" репрезентацијама да сањају о дебију на највећој сцени
ЈЕДАН од занимљивијих мечева афричких квалификација за предстојеће Светско првенству у фудбалу одиграће Либерија и Тунис који укрштају копља на "Самуел Кањону" у великом дербију групе "Х".
19. 03. 2025. у 08:40

СПОРТСКИ ШОК: Умро Андрија Делибашић!
Прослављени црногорски фудбалер, касније угледни тренер и функционер, Андрија Делибашић преминуо је данас у 44. години.
19. 03. 2025. у 12:07

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку
ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.
18. 03. 2025. у 08:56
Коментари (0)