НИЈЕ ДОБРО: Нови пораз Србије против Швајцарске у Били Џин Кинг купу

Александар Илић
Александар Илић

15. 11. 2024. у 18:15

Швајцарска води против Србије 2:0 после првог меча плеј-офа за пласман у квалификације Светске групе Били Џин Кинг купа. У Билу, домаћин је искористио искуство против српске младости.

НИЈЕ ДОБРО: Нови пораз Србије против Швајцарске у Били Џин Кинг купу

ФОТО: ТСС/С. Стевановић

Белинда Бенчић, двострука олимпијска шампионка и некадашња четврта играчица света на ВТА листи, се вратила на терен у бриљантном издању против наше младе Лоле Радивојевић.

 Сјајном партијом Швајцаркиња словачког порекла је славила у првом дуелу са 6:2, 6:2. Од старта је брејком наметнула сопствени ритам и само је почетком другог сета наша млада репрезентативка успела да јој парира.

* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *

- Белинда је двострука олимпијска шампионка и једна од најбољих играчица против које сам играла. Против овакве играчице не смеш да пропшушташ ни најмање шансе, а ја своје нисам користила, пре свега на свом сервису. Задовољна сам једним делом своје игре и ово ће ми бити подстрек за сутрасњи меч. Нећемо се предати! Боримо се до краја - поручила је Лола Радивојевић после меча.

И други сингл меч дана протекао је у знаку Швајцаркиња. Викотрија Голубић, чија је мајка Српкиња, дошла је до тријумфа против младе Мие Ристић са 6:2, 6:3. И то је искуство играло велику улогу.

* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *

Сутра се састају у синглу Голубић - Радивојевић, Бенчић - Ристић и у дублу Бенчић/Тајхман - Јокић/Станковић.

БОНУС ВИДЕО: Печат најбољег - Које рекорде сада јури Новак Ђоковић? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ИСПИТ ЗА КРАЉЕВСКИ КЛУБ: Три бода на Бенито Виљамарину би дала велики ветар у леђа Реаловим шампионским амбицијама

ТЕЖАК ИСПИТ ЗА "КРАЉЕВСКИ КЛУБ": Три бода на "Бенито Виљамарину" би дала велики ветар у леђа Реаловим шампионским амбицијама

ЈЕДАН од занимљивијих мечева 26. кола Ла лиге биће одигран на "Бенито Виљамарину" где ће од 18 часова и 30 минута копља укрстити Бетис и Реал Мадрид.

01. 03. 2025. у 07:35

Коментари (0)

НОВА ПОДРШКА ТРАМПУ ПОСЛЕ ПОНИЖАВАЊА ЗЕЛЕНСКОГ: Мора да се ради на постизању мира упркос ратоборним тоновима из Брисела