''ТЕНИС ЈЕ ПОБЕДНИК!'' Род Лејвер пред финале Ђоковића и Алкараза на Вимблдону

Филип Милошевић

14. 07. 2024. у 12:22

Од 15 часова догодиће се реприза прошлогодишњег финала између Ђоковића и Алкараза. Тада је млади Шпанац изашао као победник, а ево шта мисли о овом мечу велики Род Лејвер.

ТЕНИС ЈЕ ПОБЕДНИК! Род Лејвер пред финале Ђоковића и Алкараза на Вимблдону

ТАНЈУГ/АП

Пред овај велики окршао огласила се и једна од највећих легенди светског тениса, Род Лејвер.

- Предвиђање исхода данашњег финала Wимблдона је готово немогуће. Ђоковић је повратио врхунску форму, док Алкараз увек изгледа као да може да пронађе додатни ниво игре. Ово би требало да буде изузетно изједначен меч који би могао да оде у било којем правцу. Тенис је победник. Срећно обојици играча! - написао је Лејвер.

Род Лејвер нема представу ко ће изаћи као победник, а шта ви мислите ко подиже пехар?

Анкета

Ко осваја Вимблдон?

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА: Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.

06. 03. 2025. у 16:45

Коментари (0)