"МОРА НЕШТО ДА СЕ МЕЊА, МИ СМО СТАРА ШКОЛА": Федерер жели модернији тенис
Швајцарски тенисер Роџер Федерер је пре две године окачио рекет о клин, али и даље се приче о њему не заустављају.

Foto: Profimedia
Роџер Федере је главна звезда документарног филма у продукцији Амазона прајма, "Последњих 12 дана", који ће светлост дана угледати премијерно 20. јуна.
Пре тога, Роџер је веома активан и у другим пројектима. Отворио је тениски терен у Ла Корневу у Француској.
Роџер је активан по многим стварима у свету тениса, а и ван њега, па по његовом мишљењу тенис би требао да се брже развија, иначе ризикује да изгуби навијаче.

- Волео бих да видим више шаренила у тенису. Наш спорт је некако "стара школа". Потребне су нам нове методе, нове идеје. Ако не буде тога, млади ће одлазити на фудбал или неки други спорт - рекао је Федерер, власник осам пехара са Вимблдона.
Федерер се дружио са великим бројем малишана који је дошао да га види и пребаци по коју лоптицу са њим на новом терену.
Ако би неко дете желело да се бави тенисом или неким другим спортом, шта би био његов савет.
- Рекао бих им да слушају родитеље и тренере. Број два, морате да волите то што радите. Понекад морате да тренирате и мало напорније него што желите. Таленат постоји у различитим облицима, то је рад, техника, организација, логистика, са ким сте окружени. Рад је од суштинског значаја - рекао је Федерер.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо

"НЕ ЗНАМ ШТА СЕ ДЕШАВА СА ЂОКОВИЋЕМ": Американац шокирао речима о Новаку
24. 05. 2024. у 07:35

ПАРИЗ СВЕ ДАЉИ: Јапан преслишао „орлове“ и удаљио их од Олимпијских игара
24. 05. 2024. у 08:30 >> 08:24

ЧЕТВОРОСТРУКИ ПРВАК ЕВРОПЕ "МЕЉЕ" СВЕ ПРЕД СОБОМ: Разиграни "копљаници" сигурно корачају ка титули
ПУТ ка титули фудбалери Ајакса настављају на "МАК 3 ПАРКУ" где ће их од 14.30 угостити Цволе.
08. 03. 2025. у 07:45

ХРВАТСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ДОЖИВЕО НАЈВЕЋЕ ПОНИЖЕЊЕ ИКАДА! "Срамотно је шта су му урадили"
Тај наслов одабрали су хрватски медији за оно што се десило у УЕФА Лиги шампиона.
06. 03. 2025. у 20:00

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)
САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.
06. 03. 2025. у 16:45
Коментари (0)