НЕДОСТАЈУ МУ СТАРА ВРЕМЕНА: Ђоковић поделио видео из Аустралије од пре неколико година (ВИДЕО)

Јелена Симаиновић

16. 04. 2024. у 11:15

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић ове седмице паузира и не учествује ни на једном турниру, а пошто је протекле седмице поражен у полуфиналу Монте Карла од Каспера Руда из Норвешке.

НЕДОСТАЈУ МУ СТАРА ВРЕМЕНА: Ђоковић поделио видео из Аустралије од пре неколико година (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Новак Ђоковић је очигледно одлучио да се максимално одмори и припреми за наредне изазове на шљаци, од којих је највећи наравно онај на Ролан Гаросу крајем маја и почетком јуна месеца.

Српски тенисер Новак Ђоковић на Инстаграму је поделио једну успомену од пре неколико година са Аустралијан опена када је у парку боравио са једним од најпознатијих "фристајл" тенисера на читавој планети Стефаном Бојићем.

Наиме, они су у једном парку током 2021. године решили да направе вратоломије са рекетом и лоптицом, а Ђоковић је показао велико умеће, мада се раније никада није опробао у тој дисциплини.

- Били смо у јавном парку и имали смо малу сесију, а многи пролазници нису били сигурни да ли је то заправо Новак и због чега би он у том тренутку уопште био у парку. Нико нам није сметао, сви су били јако љубазни, све док неко није требало да сними наше вратоломије. Ђоковић је затражио једном од пролазника да нас сними и можете да замислите шок свих који иду на Аустралијан опен у том моменту. Захваљујући једном од њих, снимили смо нашу сесију. После тога је момак отрчао да гледа прави тенис (смех), тако да смо снимили само један видео - написао је Бојић.

Управо тај снимак је Ноле поделио на свом сторију и показао да му је ова успомена и даље драга.

БОНУС ВИДЕО Новак Ђоковић на пројекцији документарног филма о Николи Пилићу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА: Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.

06. 03. 2025. у 16:45

Коментари (0)

НЕ РАЗМИШЉАМ О ПРВОМ МЕСТУ: Црна серија Александра Зверева се наставља и у Индијан Велсу