ГОСТИМА ВЕЋИ ДЕО ПЛЕНА: У Краљеву одбојкаши Рибнице поражени од Ниша – 2:3
У трећем колу БПШ Суперлиге одбојкаши краљевачке Рибнице су и по трећи пут погнутих глава напустили терен освојивши само један, утешни бод, док је гостима из Ниша припао већи део плена.

Г.Шљивић (архива)
У новој хали спортова крај Ибра Краљевчани су прокоцкали вођство од 2:0 у сетовима, а није им помогло ни то што су у петом сету први стигли до две меч лопте. После правог одбојкашког маратона победа је ипак припала Нишлијама који су после преокрета славили победу 3:2 (22:25, 20:25, 25:19, 25:14, 22:20).
У наредном колу Рибница ће у Крагујевцу гостовати екипи Радничког, док ће Ниш код куће снаге одмерити са Партизаном.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
БОНУС ВИДЕО Делије пуне Београдску арену пред меч Звезда - Басконија
Препоручујемо

СКАНДАЛ ВЕКА! Ватерполо репрезентација Италије избачена из свих такмичења
18. 10. 2024. у 11:48

ПАНТЕР О СРБИЈИ: Бивши кошаркаш Партизана открио да ли би играо за "орлове"
18. 10. 2024. у 13:23

ЧЕТВОРОСТРУКИ ПРВАК ЕВРОПЕ "МЕЉЕ" СВЕ ПРЕД СОБОМ: Разиграни "копљаници" сигурно корачају ка титули
ПУТ ка титули фудбалери Ајакса настављају на "МАК 3 ПАРКУ" где ће их од 14.30 угостити Цволе.
08. 03. 2025. у 07:45

ХРВАТСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ДОЖИВЕО НАЈВЕЋЕ ПОНИЖЕЊЕ ИКАДА! "Срамотно је шта су му урадили"
Тај наслов одабрали су хрватски медији за оно што се десило у УЕФА Лиги шампиона.
06. 03. 2025. у 20:00

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)
САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.
06. 03. 2025. у 16:45
Коментари (0)