СРПКИЊЕ ОСВОЈИЛЕ МЕДАЉУ: Младе кошаркашице треће на Европском првенству

Танјуг

11. 08. 2024. у 20:41

МЛАДЕ кошаркашице Србије, девојке до 18 година, освојиле су бронзану медаљу на Европском првенству пошто су у мечу за треће место убедљиво савладале Израел резултатом 72:56.

СРПКИЊЕ ОСВОЈИЛЕ МЕДАЉУ: Младе кошаркашице треће на Европском првенству

FOTO: FIBA.Basketball

После лоше прве четвртине Српкиње су у другој успеле да се врате из минуса и оду на велики одмор у егалу - 28:28.

На старту другог полувремена изабранице селектора Милана Видосављевића направиле су серију 8:0 и тако преузеле потпуно контролу над утакмицом и рутински је привели крају.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Доминирала је Јована Поповић са 28 поена, 13 је дала Миња Аранђеловић, а по 10 Ангелина Даворија и Јана Весић.

Гал Равив са 16 и Мајан Коен са 12 поена су биле једине двоцифрене код Израела.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

У финалу Европског првенства играће Шпанија и Француска.

БОНУС ВИДЕО: ДЕЦА ОДУШЕВЉЕНА: Кошаркаши Србије деле аутограме при доласку у Београд са Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици

"СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ" Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици

САЊА Домуз Садиковић са поносом носи хиџаб, сматрајући га својом испуњеном обавезом. Ислам је, како каже, прихватила јер се у њему пронашла, не сматрајући да је променила веру, већ да је тек тада стекла своју прву истинску духовну припадност.

09. 03. 2025. у 10:41

Коментари (0)

НЕ РАЗМИШЉАМ О ПРВОМ МЕСТУ: Црна серија Александра Зверева се наставља и у Индијан Велсу