НЕОЧЕКИВАНА ДРАМА: Американци се на крилима Леброна Џејмса једва спасили пораза пред меч са Србијом на Олимпијским играма!

Филип Милошевић

22. 07. 2024. у 23:09

Кошаркашка репрезентација САД савладала је уз доста муке екипу Немачке са 92:88 у последњој припремној утакмици пред Олимпијске игре у Паризу.

Имали су Американци на полувремену солидних +7, међутим у трећој четвртини су се ''упалили'' Немци и на невероватан начин погађали скоро све шутеве, што им је донело три поена предности уочи последње деонице.

Ипак у последњем периоду игре Леброн је узео ствари у своје руке и великом серијом поена донео победу Сједињеним Америчким Државама.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Најефикаснији код Американаца био је управо Леброн са 20 поена, док је Ембид додао 15.

Код Немаца Франц Вагнер и Андреас Обст су били најбољи са 18 односно 13 поена.

Американци ће против Србије отворити Олимпијске игре. Меч је на програму у недељу од 17.15 часова.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић и говор саиграчима из репрезентације Србије који ће се памтити

ЛУКА ЈОВИЋ ПРЕДВОДИ НАПАД СРБИЈЕ, У ОДБРАНИ ДВА ДЕБИТАНТА: Шампион Европе без два важна играча долази на Рајка

ЛУКА ЈОВИЋ ПРЕДВОДИ НАПАД СРБИЈЕ, У ОДБРАНИ ДВА ДЕБИТАНТА: Шампион Европе без два важна играча долази на "Рајка"

СПЕКТАКЛ на отварању Лиге нација. Први пут у историји Србија ће играти у А дивизији најмлађег европског такмичења репрезентација, а први противник је бранилац наслова и уједно шампион Европе, Шпанија.

05. 09. 2024. у 08:39 >> 08:47