НЕСВАКИДАШЊЕ: Војводина славила против Славије, Лалатовићев помоћник главни судија

Александар Илић
Александар Илић

25. 01. 2021. у 18:44

УТАКМИЦА Војводине и Славије каснила је двадесетак минута због саобраћајне несреће коју су имале судије. Док се чекала њихова замена некадашњи фудбалер Црвене звезде Драган Шарац латио се посла.

НЕСВАКИДАШЊЕ: Војводина славила против Славије, Лалатовићев помоћник главни судија

ФОТО: ФК Војводина

Помоћни тренер Војводине Драган Шарац био је главни судија, а помоћници су му били чланови стручног штаба Славије. 

У међувремену, судије су стигле, па су Шарац и његови "помоћници" добили аплауз за коректно дељење правде.

У првом периоду игре Војводина је показала знатно бољи квалитет игре. Рађале су се шансе, али нажалост завршни ударци нису били прецизни. 

Састав Ненада Лалатовића до предности је дошао у 69. минуту када је акцију покренуо Богдан Младеновић. Одложио је лопту на десну ивицу шеснаестерца за Гемовића који је у трку шутирао, одбио је лопту чувар мреже Славије, а на њу натрчао зачетник напада Младеновић и поставио коначан резултат.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОСИНЕЧКИ У ПРОБЛЕМУ: Црна Гора дочекује репрезентацију која није поражена на претходних седам утакмица

ПРОСИНЕЧКИ У ПРОБЛЕМУ: Црна Гора дочекује репрезентацију која није поражена на претходних седам утакмица

ДРУГИ квалификациони циклус заредом Црна Гора се састаје са Гибралтаром, а њихов меч на Градском стадиону у Никшићу отвориће такмичење у групи Л у којој су још Чешка, Фарска Острва и поражени из четвртфиналног дуела Лиге нација између Француске и Хрватске ("ватрени" бране 2:0 из Сплита).

22. 03. 2025. у 07:38

Коментари (0)

ЦЕЛА ПЛАНЕТА ЈЕ У ШОКУ: Био је мртав више од два сата, кућа је била веома прљава...