МИЛАНУ НЕ ТРЕБА НАПАДАЧ - ИМА ГА: Лука Јовић блиста, ускоро би могао да буде награђен због сјајних партија

Часлав Вуковић

04. 02. 2024. у 21:47

ЛУКА Јовић игра сјајно у последње време. Његове партије су посебно запазили челници Милана који би ускоро могли да понуде нови уговор спрском нападачу.

МИЛАНУ НЕ ТРЕБА НАПАДАЧ - ИМА ГА: Лука Јовић блиста, ускоро би могао да буде награђен због сјајних партија

Фото: EPA-EFE/FEDERICO PROIETTI

Како преноси италијански новинар Николо Скира бивши фудбалер Реал Мадрида је све ближе продужењу уговора, пошто су сви у клубу задовољни његовим наступима.

Овај 26-годишњак је у суботу био херој "росонера" постигавши победоносни гол против Фрозинонеа (2:3).

Јовић је у Серији А ове сезоне до сада одиграо 15 утакмица и остварио је учинак од пет голова и једне асистенције. Вреди поменути да је постигао и два поготка у Купу Италије.

Милан је тренутно трећи на табели у првенству са 49 бодова, има четири мање од Јувентуса, а пет од водећег Интера.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА: Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.

06. 03. 2025. у 16:45

Коментари (0)

НЕ РАЗМИШЉАМ О ПРВОМ МЕСТУ: Црна серија Александра Зверева се наставља и у Индијан Велсу