ПРЕМИНУО ЗОЛТАН ЛОШОНЦ: Музичар изгубио животну битку
ЗОЛТАН Лошонц, познати музичер, виртуоз на гитари и учитељ бројних генерација младих мизичара, после кратке и тешке болести, преминуо је и биће сахрањен на гробљу у Беочин Селу, у понедељак 12. априла у 13.00 часова.

Privatna arhiva
Скромни уметник, широке душе и племенитог срца, кажу његови ученици, живеће вечно баш као и његова музика, спојена са савршеном хармонијом коју је стварао док је земаљским путевима ходио.
Препоручујемо

ТЕЛО ЧОВЕКА ПРОНАЂЕНО 9 ГОДИНА ПОСЛЕ СМРТИ: Комшије мислиле да се преселио
09. 04. 2021. у 07:40

ПРЕМИНУО ЈОВАН ДИВЈАК: Одлазак бившег генерала тзв. Армиjе БиХ
08. 04. 2021. у 19:48

ОДЛАЗАК ЖИКЕ БОГДАНОВИЋА: Преминуо дугогодишњи директор Кинотеке и стрип издавач
05. 04. 2021. у 23:10

АМЕРИКА БЕСНА ЗБОГ ОДБИЈАЊА КИЈЕВА ДА ПРИЗНА РУСКЕ ТЕРИТОРИЈЕ: Ево зашто су пропали преговори у Лондону
ПРЕГОВОРИ о окончању конфликта у Украјини, који су требали бити одржани данас у Лондону на нивоу министара спољних послова Велике Британије, САД, Француске, Немачке и Украјине, одложени су након што су амерички званичници отказали учешће.
23. 04. 2025. у 16:24

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ТУГА НА РТС-у: Водитељка Дневника сломљена, опростила се од колегинице: "Мирно спавај, нећу те заборавити" (ФОТО)
"МИРНО спавај, а ја те никада нећу заборавити..."
23. 04. 2025. у 13:02
Коментари (2)