ДАРКО ЛАЗИЋ ПОНОВО ИМАО САОБРАЋАЈКУ: Певач се закуцао у бандеру у близини Шимановаца

Новости онлајн

24. 05. 2021. у 21:42

ПЕВАЧ Дарко Лазић доживео је поново саобраћајну незгоду.

ДАРКО ЛАЗИЋ ПОНОВО ИМАО САОБРАЋАЈКУ: Певач се закуцао у бандеру у близини Шимановаца

Фото: Принтскрин

Певачу је током вожње пукла гума и ударио је у бандеру. Несрећа се догодила пре пола сата у месту Прхово између Пећинаца и Шимановаца.

Он је прошао са лакшим повредама, успео је да избегне већу катастрофу. 

Подсетимо, певач је 23.10.2018. имао стравичну саобраћајну незгоду из које је једва извукао живу главу. 

Лазић је тада у Брестачу код Пећинаца аутомобилом слетео са пута и преврнуо се на кров, а касније је анализом крви утврђено да је певач у тренутку несреће био под дејством алкохола.

У КБЦ Земун примљен је са тешким телесним повредама, био је животно угрожен и одмах је уведен у вештачку кому. Певач је више од месец дана боравио на интензивној нези, а његово здравствено стање мењало се из дана у дан.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација Да смрадови оду добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".

09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

Коментари (0)

ШОК ВЕСТИ ИЗ АРГЕНТИНЕ: Дијего Армандо Марадона је убијен?!