СТАНИВУКОВИЋ ОДГОВОРИО ДОДИКУ: "То што ме зове недоношчем само ме мотивише да наставим даље!"
ГРАДОНАЧЕЛНИК Бањалуке Драшко Станивуковић се захвалио лидеру СНСД Милораду Додику што га је назвао “политичким недоношчем” и поручио да га тај назив само више мотивише да настави даље.

Фото: Принтскрин
Наиме, Додик је пре неколико дана, коментаришући актуелна дешавања у Бањалуци, те однос Станивуковића према одборницима и скупштинској већини, изјавио да је Станивуковић на превару добио већинску подршку грађана највећег града Српске, пише "Српскаинфо".
– Логично је када имате такво политичко недоношче на челу града да имате проблеме, јер он сматра да све што постоји у граду треба да буде усмерено и подређено само њему – рекао је Додик том приликом.
На те изјаве је реаговао Станивуковић.
– Напомињем да је свака особа коју је он назвао недоношче на крају политички успела. Очигледно такву судбину имам ја и због тога сам срећан. Сваког кога је Додик тако маргинализовао има блиставу каријеру, а то је случај и са председником Србије. Тако да хвала му што ме тако назива, јер ме више мотивише – казао је Станивуковић.
Препоручујемо

СТАНИВУКОВИЋ О КРИЗИ У БАЊАЛУЦИ: Желимо да из овога изађемо што снажнији (ФОТО)
02. 04. 2021. у 20:27

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)