ДОДИК САОПШТИО СЈАЈНЕ ВЕСТИ: Велика најава за 2026. годину председника Републике Српске
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик рекао је да очекује да ће народ у Српској 2026. године да има просечну плату већу од 1.000 евра.

Фото: Петар Милошевић
Он је навео и да нису тачне сталне тврдње опозиције да ће Република Српска банкротирати, додајући да то најбоље доказује то што су у Српској мајске пензије исплаћене три дана пре предвиђеног рока.
Додик је за РТРС рекао и да је буџет Републике Српске у односу на остварење за прошлу годину већи за 18 одсто, док просечна плата у Српској данас износи 1.400 КМ или 700 евра, што је било незамисливо пре неколико година.

"СВАКИ МУШКАРАЦ ДА ПРОЂЕ ВОЈНУ ОБУКУ" НАТО држава се спрема за руски напад, циљ је војска од 500.000 људи
ПОЉСКИ премијер Доналд Туск најавио је да његова влада ради на плану за масовну војну обуку свих пунолетних мушкараца, као одговор на промене у безбедносној ситуацији у Европи.
08. 03. 2025. у 14:43

ПАКАО ЗА УКРАЈИНЦЕ У КУРСКУ НАКОН АМЕРИЧКОГ ПОТЕЗА: Десет хиљада војника пред опкољавањем (ФОТО)
ДЕСЕТ хиљада украјинских војника под претњом је опкољавања у Курској области након обуставе америчких обавештајних података, пише британски Телеграф.
08. 03. 2025. у 11:01

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)
САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.
06. 03. 2025. у 16:45
Коментари (0)