ТРАМП ОДБИО ДА СВЕДОЧИ ПРЕД СЕНАТОМ: Бивши амерички председник саопштио одлуку
ТРАМПОВ правни тим каже да 45. амерички председник неће сведочити под заклетвом пред Сенатом.
Фото: ЕПА/Депоситпхотос
Претходно су Демократе у Представничком дому, које имају улогу тужиоца на предстојећем суђењу Доналду Трампу у Сенату, позвале бившег председника САД да сведочи под заклетвом у том поступку.
Представнички дом је прошлог месеца опозвао Трампа по оптужби да је подстицао побуну током говора испред Беле куће у којем је позвао своје присталице да се „боре“ против његовог пораза на изборима.
(Спутњик)
Препоручујемо
ПОСЛЕ ГАШЕЊА ПРОФИЛА ТРАМПУ ПРЕТИ БРИСАЊЕ ИЗ ФИЛМА: Твитераши већ имају идеје
12. 01. 2021. у 22:06
"ЗБОГ ПОГРЕШНИХ ПОСТУПАКА" : Већина Американаца сматра да треба опозвати Трампа
11. 01. 2021. у 00:05
НЕМА ВИШЕ ТВИТОВАЊА: Твитер трајно забранио налог Доналду Трампу (ФОТО)
09. 01. 2021. у 00:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)