"ЗЕЛЕНСКИ ЈЕ ДИКТАТОР" Трамп бруталан: Боље да ради брзо или ће остати без земље

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

19. 02. 2025. у 17:20

Амерички председник Доналд Трамп назвао је Владимира Зеленског диктатором, јер је одбио да одржи изборе у Украјини.

ЗЕЛЕНСКИ ЈЕ ДИКТАТОР Трамп бруталан: Боље да ради брзо или ће остати без земље

FOTO: Tanjug/AP

- Диктатор без избора, Зеленском је боље да ради брзо или ће остати без земље. У међувремену, ми успешно преговарамо о окончању рата са Русијом, за шта сви признају да само ‘ТРАМП’ и Трампова администрација могу да ураде - написао је амерички лидер на својој друштвеној мрежи Истина.

Он је навео да је Зеленски наговорио Сједињене Америчке Државе да „потроше 350 милијарди долара, уђу у рат који није могао бити добијен, који никада није требало да почне, али рат који он, без САД и Трампа, никада неће моћи да реши“.

Трамп је истакао да су Сједињене Америчке Државе потрошиле 200 милијарди долара више од Европе, као и да је европски новац загарантован, „док САД неће ништа повратити.“

- Овај рат далеко је важнији за Европу него за нас – ми имамо велики, прелепи океан који нас раздваја. Поврх свега, Зеленски признаје да је половина новца који смо му послали нестала - истакао је амерички председник.

Према његовим речима, Бајден никада није покушао, а Европа није успела да донесе мир.

- Волим Украјину, али Зеленски је урадио ужасан посао, његова земља је разбијена, а милиони су непотребно умрли – И то се наставља… - закључио је Трамп.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ВЕЛИКУ ОФАНЗИВУ: Напашће дуж целе линије фронта од 1.000 км, ево колико ће акција трајати

РУСИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ВЕЛИКУ ОФАНЗИВУ: Напашће дуж целе линије фронта од 1.000 км, ево колико ће акција трајати

РУСКЕ трупе припремају се за нову офанзиву у наредним недељама како би појачале притисак на Украјину и ојачале позицију Кремља у евентуалним преговорима о прекиду ватре. Према тврдњама агенције АП, аналитичари сматрају да би нова офанзива могла да траје од шест до девет месеци.

29. 03. 2025. у 18:11

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери убице циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери "убице" циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)

Сједињене Државе су распоредиле стелт бомбардере Б-2 Спирит у војну базу Дијего Гарсија у Индијском океану, потез који би наводно могао бити повезан са припремама за потенцијални напад на иранску нуклеарну инфраструктуру.

29. 03. 2025. у 19:25

МЕТАК У ЧЕЛУ, НАЂЕН МРТАВ У ЖБУЊУ: Шта значе злокобне тетоваже и број 187 пљачкаша из Сплита (ФОТО)

МЕТАК У ЧЕЛУ, НАЂЕН МРТАВ У ЖБУЊУ: Шта значе злокобне тетоваже и број "187" пљачкаша из Сплита (ФОТО)

ИЗ ДРЖАВНОГ тужилаштва кажу како је разбојник преминуо од задобијених повреда, а фаталан је био метак у главу. И даље није познато да ли га је погодила полицајка или је пресудио сам себи.

29. 03. 2025. у 18:08

Коментари (0)

ЖЕЛИМ ДА БУДЕМ БРОЈ ЈЕДАН: Меншик искрен пред велико финале Мајамија и судар са Ђоковићем