НАЈМАЊЕ 30 ЉУДИ ПОВРЕЂЕНО: Камион улетео у ресторан у Америци

Танјуг

10. 09. 2024. у 22:31

НАЈМАЊЕ 30 људи повређено је када је камион улетео у ресторан у предграђу Феникса, саопштиле су локалне власти.

НАЈМАЊЕ 30 ЉУДИ ПОВРЕЂЕНО: Камион улетео у ресторан у Америци

Фото: Пиксабеј

Полиција савезне америчке државе Аризоне истакла је да је возач Томас Едвард Кејн (73) ухапшен након што је ушао у камион, намеравајући да се удаљи од ресторана, али је случајно улетео у зграду, пренео је АП.

Полиција је додала да је алкохол допринео несрећи, али није откривено са којим оптужбама се Кејн суочава. Затворски документи показују да је Кејн био у притвору, али засад се не зна више детаља, нити ко га представља у овом случају.

На друштвеним мрежама кружи снимак момента када је Кејн улетео у ресторан.

Полиција је рекла да је, од повређених, 10 завршило у болници, али да нису били у тешком стању, изузев једне особе, већ да се ради о дубоким посекотинама или фрактурама.

Петнаест људи је добило помоћ на лицу места, а још пет особа се сопственим возилима довезло до болнице.

БОНУС ВИДЕО:

АМЕРИКА У ПОСЕТИ ПЕКИНГУ: Саливен саветник за националну безбедност у ,,критичној,, мисији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКА БИТКА ЗА СУЏУ: Руски специјалци изненадили Украјинце, искачу из гасовода (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕЛИКА БИТКА ЗА СУЏУ: Руски специјалци изненадили Украјинце, искачу из гасовода (ФОТО/ВИДЕО)

РУСИЈА је данас покренула напад на град Суџу у оквиру велике офанзиве са циљем потискивања украјинских снага из западног дела руске Курске области, објавили су проруски војни блогери.

09. 03. 2025. у 12:27

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација Да смрадови оду добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".

09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици

"СВИ МЕ ПИТАЈУ КАКО СЕ ЗОВАМ САЊА И НОСИМ ХИЏАБ" Никад не каже да је променила веру, иако је рођена у православној породици

САЊА Домуз Садиковић са поносом носи хиџаб, сматрајући га својом испуњеном обавезом. Ислам је, како каже, прихватила јер се у њему пронашла, не сматрајући да је променила веру, већ да је тек тада стекла своју прву истинску духовну припадност.

09. 03. 2025. у 10:41

Коментари (0)

СВИ ИХ НАПУШТАЈУ: Манчестер јунајтед остаје без још једног младог играча