АУТОБУС ПОКОСИО ЉУДЕ НА ПЕШАЧКОМ ПРЕЛАЗУ: Повређено 11 особа, има и мртвих
НАЈМАЊЕ једна особа је погинула, а 11 је повређено, од којих троје тешко, када је градски аутобус у Сувону, јужно од главног града Јужне Кореје Сеула, покосио људе на пешачком прелазу у близини аутобуске станице, рекли су званичници.

Фото: Shutterstock
Узрок несреће није познат, а претпоставља се да је аутобус можда проклизао због поледице, док возач није био под дејством алкохола, рекли су званичници.
Званичници су навели да би број погинулих могао да буде повећан јер су три особе тешко повређене, пренела је јужнокорејска новинска агенција Јонхап.
Истрага о тој несрећи је у току.
БОНУС ВИДЕО: ЕВАКУАЦИЈА ЗБОГ РУДНИКА: Становници Масеја у Бразилу у опасности од урушавања рудника соли
Препоручујемо

ЈУЖНА КОРЕЈА ДЕМАНТУЈЕ: Нисмо и не шаљемо оружје Украјини, само хуманитарну помоћ
05. 12. 2023. у 16:49

ПУТИН ПОСТАВИО СТВАРИ НА СВОЈЕ МЕСТО: Промените курс, Русија је спремна за сарадњу
04. 12. 2023. у 17:57

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)