ПОЛИЦАЈАЦ ОПТУЖЕН ЗА СИЛОВАЊЕ ДЕВОЈЧИЦЕ: Суспендован припадник британске интервентне

ПОЛИЦАЈАЦ из Хертфордшира оптужен је за силовање и сексуално злостављање 13-годишње девојчице.

ПОЛИЦАЈАЦ ОПТУЖЕН ЗА СИЛОВАЊЕ ДЕВОЈЧИЦЕ: Суспендован припадник британске интервентне

Илустрација / Фото Depositphotos

Џејмс Форд (30), припадник интервентне јединице у полицијској управи у Источном Хертфордширу, требало би да се 29. новембра појави на суду, након што је против њега поднета пријава.

Он се јуче појавио на прекршајном суду и након плаћене кауције пуштен је да се брани са слободе.

Форд је 22. октобра, након спроведене независне истраге, суспендован са посла, преноси Даилy Маил.

Заменик шефа полиције Бил Џефсон рекао је да је дубоко забринут што је један његов службеник оптужен да је починио тако озбиљно дело.

- У потпуности схватам да ће и грађани бити забринути због ове вести. Оно што је сада важно је да дозволимо да се неометано води кривични поступак. Потребно је да избегнемо све спекулације које би могле да ометају процес - рекао је Џефсон.

Против суспендованог полицајца подигнуте су две оптужнице због силовања девојчице од 13 година, једна због недозвољеног додиривања девојчице и оптужба због низа дела које је починио како би ометао ток истраге.

БОНУС ВИДЕО - КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

НОВАЦ ОСТАО БЕЗ НОВЦА! Флојд Мејведер тврди да му је 175 милиона долара украдено на невероватан начин!