ГОРЕЛО ГРЧКО ОСТРВО: Насељена места нису у опасности
На острву Егина у Саронском заливу надомак Атине, данас поподне је избио шумски пожар, али у овом тренутку насељена места нису у опасности, саопштено је из локалне ватрогасне бригаде.

Фото: ЕПА
У акцији гашења пожара учествује 12 ватрогасаца, 6 ватрогасних возила и 3 авиона канадера, а из луке Пиреус послата су још три ватрогасна возила и 13 ватрогасаца, преноси АНА.
Препоручујемо

ВЕЛИКИ ПОЖАР БУКТИ У ГРЧКОЈ: Евакуисана насеља, ангажовани авиони и хеликоптери (ВИДЕО)
22. 05. 2021. у 11:06

ПОЖАР КОД ТРСТЕНИКА: Ватра захватила породичну кућу у Богдању, повређен мушкарац
01. 06. 2021. у 09:02

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

НИСУ ЗДРАВЕ ЗА СВЕ: Ко не би смео да једе сардине
НУТРИЦИОНИСТИ наглашавају колико је сардина корисна за здравље и да би било добро да се барем 2 пута недељно нађе на трпези.
11. 03. 2025. у 13:33
Коментари (0)