ПОЛИЦИЈСКИ ПСИ ДОВЕДЕНИ У "КАСИНУ": Претрес клуба Александра Кајмаковића и даље траје (ФОТО/ВИДЕО)
У НАСТАВКУ борбе против организованог криминала, припадници МУП данас врше претрес познатог престоничког локала "Касина" на Теразијама чији је сувласник наводно Александар Кајмаковић, познатији као Аца Босанац.

Фото: З.Ј.Мачак
Како са терена јавља репортер "Новости" испред "Касине" је доведен и велики број истренираних полицијски паса.
Претрес и даље траје, а на терену је велики број припадника полицијских снага.
Подсетимо, подсетимо Кајмаковић је у уторак приведен у полицију на информативни разговор где је три часа говорио полицији о својим везама са Вељком Беливуком - Вељом Невољом.
Он је тада испричао да је Беливук у лето 2020. преузео обезбеђивање Касине.
Иначе Аца Босанац познат је по томе што држи више ресторана и кафића на атрактивним локацијама у Београду.
Препоручујемо

ПОЛИЦИЈА ЧЕШЉА КАСИНУ АЦЕ БОСАНЦА: Јаке полицијске снаге на Теразијама
26. 02. 2021. у 12:21

"СКЕНИРАЈУ" БЕЛИВУКОВЕ ТОКОВЕ НОВЦА: Саслушањем Александра Кајмаковића започела финансијска истрага против вође "Принципа"
23. 02. 2021. у 22:00 >> 22:50

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)