ПОЛОЖИЛИ ЈЕ У ХУМКУ ПОРЕД СИНА КРИСТИЈАНА: Сахрањена Радмила Милосављевић, оптужена за смрт петомесечне бебе

А. Д.

02. 10. 2020. у 12:23

ПРИТВОРЕНИЦА Специјалне затворске болнице ЦЗ у Београду Радмила Милосављевић (34), која је недељу пронађена мртва у тој установи, сахрањена је на месном гробљу у селу Петловача, где је живела са супругом и троје деце.

ПОЛОЖИЛИ ЈЕ У ХУМКУ ПОРЕД СИНА КРИСТИЈАНА: Сахрањена Радмила Милосављевић, оптужена за смрт петомесечне бебе

Фото. А. Делић

Стављена је у хумку поред свог петомесечног сина Кристијана, преминулог априла 2019., због чије је смрти Више јавно тужилаштво у Шапцу, против ње подигло оптужницу за тешко убиство.

Према наводима оптужнице, злочин над бебом се догодио 20. априла 2019. године око 22.30 часова, у породичној кући у селу Петловача Радмила је укућанима испричала да је нахранила дете и ставила га да спава, а да је касније приметила да оно не дише. Обдукцијом тела утврђено је да је беба угушена на спавању, али Радмила која је у једном од исказа полицији испричала шта је урадила, потом је негирала признање.

Како сазнајемо, Радмила је у тренутку хапшења због убиства сина Кристијана, била трудна. Пре око три месеца породила се у ЦЗ где је родила мушко дете, а Центар за социјални рад у Богатићу реаговао је тако што је новорођенче предао на старање хранитељској породици.

Породица Радмиле Милосављевић каже да им нису саопштене околности под којима је она преминула у затворској болници. Знају само да је наложена обдукција тела, а званични извештај очекују кроз месец дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.

30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.

28. 05. 2025. у 09:45

Коментари (0)

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!