ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА, А ЈЕДНА ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНА: У Јужнобачком округу за дан догодило се седам саобраћајних несрећа
У РОТЕКЛА 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се седам саобраћајних несрећа, у којима је једна особа погинула, а једна је задобила лаке телесне повреде.

Фото: Танјуг/Сава Радовановић
У истом периоду, у Граду Новом Саду, догодило се шест саобраћајних несрећа, у којима је једна особа погинула, а једна је лакше повређена.
Полицијска управа у Новом Саду је, 20. фебруара, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 379 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
На овом подручју, из саобраћаја је искључено седам возача и два возила, а задржана су три возача, два због вожње под дејством алкохола и један због понављања или настављања вршења прекршаја.
Задржани возачи ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени надлежном прекршајном судији.

АМЕРИЧКИ ВОЈНИЦИ ПРОНАЂЕНИ МРТВИ НА ГРАНИЦИ СА БЕЛОРУСИЈОМ: Нестали током вежбе, узбуна у НАТО
ЧЕТИРИ америчка војника која су нестала током НАТО вежби у Литванији су погинула, јавио је портал ЛРТ (Литванска радио-телевизија), позивајући се на изворе.
26. 03. 2025. у 17:16

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

УМРО РОЂЕНИ БРАТ ВИКИ МИЉКОВИЋ: Болест га однела у 47. години, трагедија у породици певачице
НАКОН краће болести преминуо је рођени брат Вики Миљковић Владица Миљковић у 47. години.
28. 03. 2025. у 11:35
Коментари (0)