УХАПШЕН МЛАДИЋ У БЕОГРАДУ: Полиција пронашла дрогу у стану - осумњичен и за изазивање пожара
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су У. С. (2002) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Фото: УП ЦГ
Полиција је у стану осумњиченог на Вождовцу пронашла кесу са 24 пакетића са мањом количином опојне дроге МДМА у кристалу, кесу са 708 таблета МДМА, укупне тежине 295,4 грама, као и мању бочицу метадона.
Такође, У. С. се терети да је 8. децембра ове године намерно изазвао пожар на улазним вратима једног продајног објекта на територији Врачара, па ће против њега бити поднета кривична пријава Првом основном јавном тужилаштву у Београду, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело изазивање опште опасности.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.
БОНУС ВИДЕО: УХАПШЕНА ДВОЈИЦА ТЕРОРИСТА СА ФРАНЦУСКЕ ПОТЕРНИЦЕ: Полиција упала у камп за мигранте код Суботице

"РЕЦИТЕ МИ..." Трамп се нагнуо ка Порошенку, па му поставио питање које га је оставило у чуду
АМЕРИЧКИ лидер Доналд Трамп је током свог првог председничког мандата питао бившег украјинског лидера Петра Порошенка о томе да ли је Крим Русија.
13. 04. 2025. у 15:45

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ПРАВАЦ БЕОГРАД: Хрватски певач после хапшења стигао у Србију - Миле Кекин дошао дан после скандала
МИЛЕ Кекин је ухапшен у петак ујутру, а после испитивања у УСКОК-у пуштен је на слободу, након што је изнео своју одбрану.
12. 04. 2025. у 20:23
Коментари (0)