ПРОНАШЛИ ИМ ДРОГУ И ОРУЖЈЕ: Полиција у Београду ухапсила двојицу мушкараца
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су A. М. (40) и Н. М. Ђ. (30).

Фото: МУП
Ова двојица су осумњичени да су извршили кривична дела неовлашћено држање опојних дрога и неовлашћена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Полиција је, приликом претреса стана и других просторија, које користе осумњичени у центру града, пронашла мању количину наркотика, као и пиштољ са оквиром и 16 комада муниције.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичне пријаве, бити приведени Првом основном јавном тужилаштву у Београду.
БОНУС ВИДЕО - УЧИНИЋУ СВЕ ДА НИКО НЕ ДОЖИВИ ШТО И МОЈА ПЕТРА: Мајка убијене девојчице из Вршца једва говори

ХОР ЋЕ ПЕВАТИ НА САХРАНИ: Овако ће Саша Поповић бити испраћен на вечни починак, опело ће служити више свештеника
КРЕАТИВНИ директор "Гранда" Саша Поповић преминуо је 1. мата у болници у Паризу, а у четвртак ће бити сахрањен на Бежанијском гробљу и његови најмилији ће га испратити уз хор.
04. 03. 2025. у 17:37

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.
04. 03. 2025. у 15:24

"ХОЋУ ЕУТАНАЗИЈУ" Ведрана Рудан донела одлуку: "Рекла сам деци да је готово, нећу да умирем на рате"
ЗА лечење јој је било потребно доста новца, а део је стигао из Србије, од директора издавачке куће која објављује њена дела.
03. 03. 2025. у 09:53
Коментари (0)