КУЋА У СРБИЈИ ЗА 1.500 ЕВРА: У понуди више десетина објеката за невероватно ниску цену, а ево због чега се не купују
27. 06. 2021. у 21:05
ДОК слушамо како цене некретнина лете до неба, још има породичних кућа које се могу купити за мало пара и уз додатна улагања прилагодити мери купца. Добар део таквих нуде банке које су активирале хипотеку јер дужници зајмове нису враћали.
Проклетство лихвара је у питању а све банке су лихвари. Купити од проклетог и навући проклетство на породицу у Србији нико неће. Нека банке уживају у отетом на превару и на силу.
@Kocta - Vidi se da si covek od nauke @Kocta.
Ovo je mogućnost da država kupi ove kuće za izbeglice i siromašne porodice !
@Juca - Mislite na izbeglice iz Sirije, Avganistana, Iraka...? Srbija mora da vrati izbegle, proterane i raseljene Srbe u mesta iz kojih su dosli da etnicko ciscenje ne bi uspelo i bilo nagradjeno.
@Juca - Bravo kosta ,banke su najvece robstvo Srbije
Ima dosta porodica koje zive privatno i koje bi rado kupile, ali niko ne zna i iskreno sve dobro po nizim cenama ode odmah. Evo na primer ja ne znam nista o tome, a ima more ljudi koji ne znaju. Znamo svi da to rade banke, ali kako doci do info? Neko rece da ke prokleto, pa to banka prodaje i ako je neko proklet onda je ona.
Ma sta se to desilo hahaha koliko samo je tako stanova prodato ali u dogovoru izmedju par ljudi,ovo nesto nije kako treba...nema pravne drzave
Kuce su na prodaji ,jer gradani nisu mogli da vrate kredit.
Oteto ptokleto, duznici nisu krivi sto je cena svakcarca skocila naglo a niko nije reko da sa tim raste glavnica duga, da se ralika ne isplacuje ali da ce se naplatiti, pa tako klijenti kojima subodobravani krediti u francima 2007. God dobili su protivdinarsku vrednost a za samo nekoliko gofina franak je poskupeo duplo i glavnica se uvecala. Mnogi su otplatili glavnicu kojusu dobili u protivdinarskoj vrednosti, a banke su otimale kuce. Da li je klijent kriv sto je franak poskupeo. Moglimi nalo na tu temu o poskupljenu franka da pisete cija je to krivica, i zasto se od klijenata trazilo da plate nesto sto nisu dobili. Mogli bi malo vise da se posvetote ovoj temi pa bi videli da banke ni po jednom zakonu nisu zakonski oduzele kuce. Jer u zakonu o oblikaciji stoji da su strane ravnopravne, a gde je tu ravnopravnost ako klijent korisnik kredita nije kriv za poskupljenje strane valute, a banka nije sagledala celokupan rizik i objadnila klijentima da se glavnica uvecava poskupljenjem a da razlika nece biti isplacivana, da ce banke naplacivati i poskupljenje strane valute i kamatr, da su to objadnili mnogi bi od takvih ugovora odustali, ali banke su sve o tome mudro precutale da bi ih za male otimali. Pa se detaljno posvetite ovoj temi proucite sve zakone da vidite po kom zakonu je dozvoljeno da klijent bude u neravnopravnom polozaju i da mu se namece neato zasta nije kriv i sto mu nije na vreme objasnjemo, i zasto banke nisu sagledale rizik od poskupljenja strane valute da ce time klijent dospeti da ne bude kreditno sposoban.
Повезане вести
ЗА СТАН У БЕОГРАДУ КУЋА У ЧИКАГУ: Последњих година се све више грађана Србије одлучује да купи некретнине у иностранству и издаје их
КУЋА на обали Атлантског океана, апартман са погледом, недалеко од плаже Егејског, Јонског или Средоземног мора, делују као недостижан сан. А многе ће изненадити да би такве некретнине у Грчкој, Турској, па и Америци могли да замене за панчевачку гарсоњеру, или стан у Раковици.
05. 05. 2021. у 13:00
ТРЖИШТЕ НЕКРЕТНИНА У СРБИЈИ У КОНСТАНТНОМ ПОРАСТУ: Опоравак након пандемије изненађујуће брз, један је кључан разлог за то
ИАКО се знатно већи део некретнина у Србији плаћа готовином, стамбени кредити бележе константан раст. У првој половини прошле године под утицајем пандемије корона вируса пад тржишта некретнина био је краткотрајан, наводе у Удружењу банака Србије и додају да се тржиште од јуна до децембра 2020. године опоравило много брже него што је било ко очекивао.
03. 05. 2021. у 21:27
КОјИ СПРАТ ОДАБРАТИ КАДА КУПУЈЕТЕ СТАН? Један је најтраженији, подиже цену и до 25 одсто
КАДА бирају стан, купци не обраћају пажњу само на локацију, квадратуру и уређеност, већ и на спратност. Иако у први мах то делује секундарно, испоставило се да баш и није тако, о чему најбоље говоре разлике у цени квадрата - у истој згради.
27. 04. 2021. у 09:39
У "СРПСКОЈ ТОСКАНИ" ЦЕНА КУЋЕ ВЕЋ ОД 13.000 ЕВРА: Надомак Београда налази се права оаза за хедонисте (ФОТО)
ШУМАДИЈСКИ градић Топола, удаљен мало више од 75 км од Београда, права је оаза за уживање и одмор, али и покретање пољопривредног бизниса. Прати га епитет "српска Тоскана", а готово сва села око Тополе позната су по воћу и виноградима.
24. 04. 2021. у 14:04
Најновије из рубрике
АНАЛИТИЧАРИ СИТИГРУПА: Могућ раст цена челика и алумунијума у САД због Трампових царина суседима
НАЈАВЕ новоизабраног америчког председника Доналда Трампа да уведе царине од 25 одсто на сву робу из Канаде и Мексика могу да доведу до повећања цене челика и алуминијума у САД, објавили су данас аналитичари америчке компаније за финансијске услуге Ситигруп ("Citigroup").
26. 11. 2024. у 23:35
ЈУГОСЛАВИЈА ПОСТАЈЕ RITZ-CARLTON: Millennium team и Marriott International потписивањем уговора озваничили долазак престижног бренда
У СВЕЧАНОЈ сали хотела The St. Regis Belgrade јуче је свечано потписан уговор о сарадњи између компанија Danube Riverside д.о.о. Београд и Marriott International, чиме је озваничен долазак престижног хотелског бренда The Ritz-Carlton у Србију.
26. 11. 2024. у 19:26
ОПОРЕЗОВАНИ "КИНЕЗИ" ОПЕТ ЈЕФТИНИЈИ ОД "ЕВРОПЉАНА": Упркос великим наметима Брисела Пекингу на електрична возила, она су и даље конкурентна
Кинеским електричним аутомобилима не пише се црно само у Америци.
26. 11. 2024. у 15:53
ЧАДЕЖ У ПЕКИНГУ: ПКС постала део Алијансе привредних комора на коридору ILSTC
У ПЕКИНГУ је данас званично основана Алијанса привредних комора Новог међународног трговинског коридора копно-море (ILSTC), који повезује западну Кину са земљама Југоисточне Азије и Европом и чији је Привредна комора Србије (ПКС) један од суоснивача и чланица.
26. 11. 2024. у 14:59
ЕЛЕКТРИЧНА ВОЗИЛА У ЛЕРУ, ДИЗЕЛАШИ И БЕНЗИНЦИ ДОДАЈУ ГАС: Застој "зелене агенде" у производњи аутомобила
БРИСЕЛСКА администрација је завршила све бирократске процедуре како би половином века протерала возила са унутрашњим сагоревањем са својих улица и друмова.
26. 11. 2024. у 14:54
Коментари (10)