КИША САМО ШТО НИЈЕ: У Србију стиже невреме из комшилука, на удару ови делови

Дејана Калинић
Дејана Калинић

24. 09. 2024. у 10:44

НАОБЛАЧЕЊЕ са кишом и пљусковима са подручја Црне Горе, БиХ и Славоније у југозападној струји премешта се ка нашој земљи, најавио је РХМЗ.

КИША САМО ШТО НИЈЕ: У Србију стиже невреме из комшилука, на удару ови делови

FOTO TANJUG/ TARA RADOVANOVIĆ

Како кажу, током преподнева падавине се прво очекују у југозападним, средином дана у западним, а после подне понегде и у осталим пределима Србије.

Како је метеоролог аматер Ђорђе Ђурић најавио, веома брзо током дана следи повећање облачности.

Крајем дана у југозападним, а током вечери и ноћи и у осталим пределима Србије очекује се јаче наоблачење са кишом, пљусковима и грмљавином.

Ипак, падавине ће до Србије стићи у знатно ослабљеном облику.

У среду мало свежије, понегде са кишом и пљусковима са грмљавином.

Четвртак ће донети сунчаније и поново топлије време.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО: ЗАПОЧНИТЕ ИСПИТИВАЊА НА ВРЕМЕ: Неплодност се индивидулно лечи/Неколико минута са др Петар Симић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (0)

ХАОС! ИЗЛИО СЕ БЕС МНОГИХ ТЕНИСЕРА! Срамно кажњавање Синера који је признао допинг изазвало општи шок - и реакцију!