ДА ЛИ ЋЕ БИТИ ПОПИСА? Кнежевићева објава дигла велику прашину у Црној Гори
- ПОШТО нисам “експерт” морам да питам ове који су нам увели привремено финансирање, да ли ово значи да нећемо имати попис од 1. до 14. априла идуће године, што представља законску обавезу - питао је данас један од лидера Демократског фронта Милан Кнежевић.

Фото ДФ
- Може одговор и преко Твитера, навикао сам. Тик-так, тик-так - објавио је Кнежевић на тој друштвеној мрежи.
Подсећамо, премијер Здравко Кривокапић је јуче саопштио да је Влада одлучила да неће правити Нацрт буџета, те да су се определили да у марту одраде реалистичан буџет.
Препоручујемо

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ДРАМА НА ГРАДИЛИШТУ! ЈЕДНА ОСОБА ЗАРОБЉЕНА, ТРОЈЕ ПРЕЖИВЕЛО: Грађани позвани да се евакуишу због додатног урушњавања (ФОТО/ВИДЕО)
КАКО преносе локални медији, претпоставља се да су две особе заробљене након што се срушило градилиште Шин Ансан, у Иљик-донгу, Гванмјон-си, близу јужнокорејске престонице.
11. 04. 2025. у 10:00 >> 10:12

ПРАВАЦ БЕОГРАД: Хрватски певач после хапшења стигао у Србију - Миле Кекин дошао дан после скандала
МИЛЕ Кекин је ухапшен у петак ујутру, а после испитивања у УСКОК-у пуштен је на слободу, након што је изнео своју одбрану.
12. 04. 2025. у 20:23
Коментари (0)