НАГРАДЕ НАЈБОЉИМ СТУДЕНТИМА: Општина Лазаревац доделила уговоре најуспешнијим академцима

Сњежана Видачковић

30. 09. 2024. у 18:38

НАЈБОЉИ студенти из Лазаревца добили су новчане награде а уговоре им је доделио данпредседник Скупштине ове општине Бојан Синђелић.

НАГРАДЕ НАЈБОЉИМ СТУДЕНТИМА: Општина Лазаревац доделила уговоре најуспешнијим академцима

ГО ЛАЗАРЕВАЦ

Укупно је додељено 70 уговора о новчаним наградамa и то у две категорије. Студенти са просеком студирања 8,5, њих 53, добило је новчане награде у износу од 57.000 динара, док је 17 студената са просеком студирања изнад 9,5 добило новчани износ од 67.000 динара.

Студенте је поздравио председник Скупштине Бојан Синђелић, који је овом приликом рекао да ова награда није само финансијска подршка, већ и знак признања општине за залагање студената.

- Ваша посвећеност образовању не само да доноси успехе вама лично, већ и целом друштву. Многи од вас ће сутра постати лекари, инжењери, уметници, и сигуран сам да ћете обављати своје послове савесно и часно. Градска општина Лазаревац остаје посвећена вашем развоју и напретку. Будите уверени да ћемо и у будућности пружати подршку свим младим талентима који представљају нашу заједницу, али се исто тако надам да ће неки од вас када заврше факултет, одлучити да остану у нашем граду и помогну развоју општине. Хвала вам на труду, на вашој жељи за напредовањем и на томе што сте добри студенти. Ова награда је само мали знак пажње, али и подстицај да наставите да радите на себи -  поручио је председник скупштине Бојан Синђелић и пожелео им много успеха у будућности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

МОРАЛА ЈЕ ДА ИСПУНИ 7 БИЗАРНИХ УСЛОВА: Како је Ри Сол Џу постала жена севернокорејског лидера?

МОРАЛА ЈЕ ДА ИСПУНИ 7 БИЗАРНИХ УСЛОВА: Како је Ри Сол Џу постала жена севернокорејског лидера?

РИ СОЛ ЏУ супруга севернокорејског лидера Ким Џонг Уна, обавијена је велом мистерије, а информације о њиховом односу су ограничене и често непотврђене због затворености Северне Кореје

26. 03. 2025. у 13:12

Коментари (0)

МАМЕ, НИСТЕ САМЕ: Прва бесплатна психолошка радионица за маме одржана у Фондацији Mozzart