УЛИЦЕ ПРЕСТОНИЦЕ СЕ ПРЕТВОРИЛЕ У РЕКЕ: Вода улази у аутобусе, паника на све стране после снажног невремена (ВИДЕО)
СТРАВИЧНО невреме погодило је Београд, са улица српске престонице долазе потресни призори.
![УЛИЦЕ ПРЕСТОНИЦЕ СЕ ПРЕТВОРИЛЕ У РЕКЕ: Вода улази у аутобусе, паника на све стране после снажног невремена (ВИДЕО) УЛИЦЕ ПРЕСТОНИЦЕ СЕ ПРЕТВОРИЛЕ У РЕКЕ: Вода улази у аутобусе, паника на све стране после снажног невремена (ВИДЕО)](/data/images/2024-07-01/502631_2024-07-01-22-17-47-window_fmob.jpg)
Фото: Принтскрин
Аутомобили су заглављени у води, у један градски аутобус почела је да улази вода.
Снажно невреме стигло у Србију и упаљени су сви метеоаларми.
Како нам јављају наши читаоци центар града је без струје, од Цвијићеве до Таковске. Такође струје нема ни у улицама Здравка Челара, Цвијићева и Димитрија Туцовића.
Након удара грома избио је пожар у Руми, а хаос је и у Новом Саду.
Након што је РХМЗ издао упозорење за престоницу, актуелно је и ново упозорење за друге делове Србије. Ево где се премешта невреме:
Јака конвективна облачност из Бачке, Срема и Мачве, преко подручја Београда у западној струји преместаће се ка Банату, Подунавском округу и Браничеву па се и у овим пределима у наредних сат до два очекују интензивни пљускови са грмљавином, понегде градом, као и олујним ветром. Процењена количина падавина је између 20 и 40 мм за кратко време, локално је могуће и више, појаснили су на сајту РХМЗ-а.
![ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице
УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.
14. 02. 2025. у 17:34
![ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи
ЈАСНА Бошњаковић, певачица и некадашња учесница шоуа „Никад није касно“, преминула је изненада у 48. години, на путу ка болници.
12. 02. 2025. у 16:05
![ПОСЛЕ РАСКИДА: Брега песму Битанга и принцеза посветио чувеној ЛЕПОТИЦИ (ФОТО) ПОСЛЕ РАСКИДА: Брега песму Битанга и принцеза посветио чувеној ЛЕПОТИЦИ (ФОТО)](/data/images/2023-12-05/430074_71545-goran-bregovic-foto-ata-imagas-2-ig_kf.jpg?time=1739691266)
ПОСЛЕ РАСКИДА: Брега песму "Битанга и принцеза" посветио чувеној ЛЕПОТИЦИ (ФОТО)
БИЛИ су пар за којим су се сви окретали.
16. 02. 2025. у 08:34
Коментари (0)