РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

СЈАЈНА АКЦИЈА: Олимпијски комитет Србије направио бесплатне Вибер стикере српског тима на Олимпијским играма Париз 2024

СЈАЈНА АКЦИЈА: Олимпијски комитет Србије направио бесплатне Вибер стикере српског тима на Олимпијским играма "Париз 2024"

Вибер и Олимпијски комитет Србије лансирали су данас сет стикера Олимпијског тима Србије за Олимпијске игре у Паризу 2024.

27. 04. 2024. у 20:59

ЕВРОПСКО ЗЛАТО ПОСВЕТИЛА ПРЕМИНУЛОЈ МАМИ! Потресне сцене  након што су три Српкиње постале шампионке Европе у боксу

ЕВРОПСКО ЗЛАТО ПОСВЕТИЛА ПРЕМИНУЛОЈ МАМИ! Потресне сцене након што су три Српкиње постале шампионке Европе у боксу

Након што је Сара Ћирковић постала шампионка Европе у боксу, још две Српкиње су учиниле исто на Европском првенству у Београду - а Наталија Шадрина и Кристина Калухова нису криле одушевљење због подвига.

27. 04. 2024. у 20:08

СРПКИЊЕ СУ ЧУДО: Три наше боксерке постале шампионке Европе!

Након што је Сара Ћирковић постала шампионка Европе у боксу, још две њене колегинице из репрезентације Србије су направиле тај подвиг - Наталија Шадрина и Кристина Калухова освојиле су такође златне медаље на шампионату Европе у Београду.

27. 04. 2024. у 19:53

ОЧЕКУЈТЕ И ОЛИМПИЈСКУ МЕДАЉУ! Сара Ћирковић пресрећна што је на дебију постала шамппионка Европе у боксу

"ОЧЕКУЈТЕ И ОЛИМПИЈСКУ МЕДАЉУ!" Сара Ћирковић пресрећна што је на дебију постала шамппионка Европе у боксу

Пресрећна сам и препоносна јер сам на свом првом сениорском Европском првенству и то на домаћем терену освојила злато, рекла је српска боксерка Сара Ћирковић.

27. 04. 2024. у 19:22

ИСТОРИЈСКИ УСПЕХ! Србија има шампионку Европе у боксу - Сара Ћирковић освојила злато!

Српска боксерка Сара Ћирковић освојила је титулу шампиона Европе, пошто је у финалу првенства "старог континента" у Београду, у категорији до 54 килограма, убедљиво савладала Румунку Лакрамиоару Перијок, вицешампионку света из 2022.

27. 04. 2024. у 19:17

ТРИ РУНДЕ РАТА, НАПАД И ОСМЕХ НА ЛИЦУ! Мерења обављена, Срби најавили јуриш на злата пред финала Европског првенства у боксу

"ТРИ РУНДЕ РАТА, НАПАД И ОСМЕХ НА ЛИЦУ!" Мерења обављена, Срби најавили јуриш на злата пред финала Европског првенства у боксу

Свечана церемонија мерења боксерки и боксера уочи финалних мечева Европског првенства за сениорке и сениоре одржана је у београдској хали "Александар Николић".

27. 04. 2024. у 17:29

БОКС СПЕКТАКЛ: Србија има седам финалиста Европског првенства!

Српски бокс живи нову младост! Рад, посвећеност, мотивисаност и неодступање од циља до последњег гонга, нова су правила којима се воде главни актери племените вештине у Србији. Европско првенство за сениорке и сениоре 2024. у Београду показало је ново доба, нову ренесансу српског бока која води ка највишим и историјским резултатима када је овај олимпијски спорт у питању под нашим небеским сводом.

27. 04. 2024. у 17:17

СТАРТОВАО 47. ФРУШКОГОРСКИ МАРАТОН: Манифестација окупила више од 11.000 такмичара из 20 земаља

НА брдовитим и шумовитим падинама Фрушке горе данас пре подне стартовао је МаксБет 47. Фрушкогорски маратон, на којем учествује више од 11.000 такмичара из 20 земаља.

27. 04. 2024. у 13:25

КРЕНУЛО ЈЕ ОДБРОЈАВАЊЕ: Грчка предала олимпијски пламен организаторима Игара у Паризу 2024. године

Пламен овогодишњих летњих Олимпијских игара у Паризу званично је уручен француским организаторима на стадиону где су одржане прве модерне Олимпијске игре у Атини 1896. године.

27. 04. 2024. у 13:02

ДВОЈАЦ БЕЗ ФИНАЛА: Душан Славнић и Виктор Пивач нису успели да изборе борбу за медаљу, сутра ће веслати за пласман од 7. до 12. места на ЕП

ДУШАН Славнић и Виктор Пивач нису успели да се пласирају у „А“ финале двојца без кормилара на ЕП у Сегедину. Они су у својој полуфиналној трци били четврти и сутра (9.43) ће се у „Б“ финалу борити за пласман од 7.до 12.места. Српски пар је треће место, које је водило у борбу за медељу, испустио у последњих 500 метара.

27. 04. 2024. у 12:39

СА ДЕЛИЈАМА ДО 13. КРУНЕ: Одбојкаши Црвене звезде после осам година освојили титулу пошто су у мајсторици финала плеј-офа савладали Партизан

КАДА је средњак Црвене звезде Александар Стефановић надмудрио блок Партизан експлодирала је "Бањица". Црвено-бели су после осам година освојили 13. титулу, пошто су ,уз велику помоћ "делија", у мајсторици финала плеј-офа са трона скинули вечитог ривала, одбојкаше Партизана - 3:0 (25:23, 25:18, 25:18).

27. 04. 2024. у 07:00

НОВИ ШАМПИОН СРБИЈЕ! Црвена звезда савладала Партизан у мајсторици и освојила титулу!

Одбојкаши Црвене звезде су нови шампиони Србије. У петом одлучујућем мечу играном у спортском центру "Вождовац" савладали су екипу Партизана резултатом 3:0(25:23, 25:18, 25:18)

26. 04. 2024. у 20:36

КАДЕТСКО-ОМЛАДИНСКИ ФЕСТИВАЛ НА 64 ПОЉА: У Параћину почело прво такмичење у убрзаном шаху (ФОТО)

У ПОПОДНЕВНИМ сатима у граду на Црници у сали комплекса „Престижа“ данас је почело прво такмичење од укупно четири која ће бити одржана у оквиру 17. Кадетско-омладинског фестивала Шаховског савеза Србије (ШСС).

26. 04. 2024. у 19:31

АКО СТЕ РАСИСТИ, НИСТЕ ГЛУВИ! - Велика полемика у Француској око Макроновог избора да на отварању ОИ пева Аја Накамура

Знате ли ко је то Аја Накамура? Тачан одговор на ово питање дали би углавном тинејџери. Реч је о мега популарној музичкој звезди и тренутно најслушанијој интерпертаторки на француском језику у свету, првој којој је то пошло за руком после Едит Пјаф. Та популарност је довела у позицију да буде предложена за наступ на отварању Олимпијских игара.

26. 04. 2024. у 17:44

КАЈГАНИЋУ ГОДИНУ ДАНА: Директор Суперлиге Србије у рукомету Дејан Миленковић казнио представника Звезде због напуштања терена у Лесковцу

СПОРТСКИ директор РК Црвена звезда Огњен Кајганић годину дана неће моћи да обавља функције у рукомету, јер је позвао рукометаше свог клуба да напусте терен на утакмицу другог кола плеј-аута, 17. априла у Лесковцу против Дубочице, која је прекинута у 44. минуту при вођству домаћина од 25:22. То је на основу Дисциплинског правилника одлучио директор Суперлиге Србије Дејан Миленковић.

26. 04. 2024. у 15:36

ИГОР КОЛАКОВИЋ ПОНОВО У ПОЉСКОЈ: Селектор одбојкаша Србије у новој сезони тренираће Честахову

ИГОР Колаковић се враћа у Пољску. Селектор одбојкаша Србије је нови тренер Честахове, саопштио је клуб,а пренео италијански сајт "volleynews.it". Трофејни стручњак је потписао уговор на годину дана.

26. 04. 2024. у 14:57

ДУБЛ СКУЛ БЕЗ ПОЛУФИНАЛА: Александар Беђик и Матија Рајковић бориће се за пласман од 13. до 18. места на ЕП у веслању у Сегеду

АЛЕКСАНДАР Беђик и Матија Рајковић нису успели да понове подвиг Јована Арсић у скулу и Душана Славнића и Виктора Пивача у двојцу без кормилара на ЕП у веслању у Сегеду. Они су у репесажу, у борби за полуфинале, освојили пето место, тако да ће морати у Ц финалу да се боре за пласман од 13. до 18. места.

26. 04. 2024. у 14:35

СРБИЈА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВО: Женска јуниорска рукометна репрезентација играће на шампионату у Северној Македонији

РУКОМЕТНИ савез Србије званично је прихватио позив ИХФ-а да женска јуниорска репрезентација учествује на Светском првенству које се од 19. до 30. јуна игра у Скопљу.

26. 04. 2024. у 14:20