HOLAND SE IGRAO, A SITI... Nova neverovatna partija Norvežanina u borbi za titulu

04. 05. 2024. u 21:39

FUDBALERI Mančester Sitija na domaćem terenu pobedili su Vulverhemton rezultatom 5:1 u okviru 36. kola Premijer lige.

ХОЛАНД СЕ ИГРАО, А СИТИ... Нова невероватна партија Норвежанина у борби за титулу

Siti je ipak najbliži četvrtoj uzastopnoj tituli jer sa utakmicom manje, ima bod zaostatka od Arsenala. Posle pobede Arsenala nad Bornmutom 3:0, Mančester je bio pod pritiskom da pobedi ekipu Vulvsa, a za to se pobrinuo Erling Holand.

Norvežanin je dva gola dao iz igre, a dva iz penala. Golove sa bele tačke postigao je u 35. i 54. minutu, dok se sa bele tačke upisao u 12. i poslednjem minutu sudijske nadoknade prvog dela.

Hulijan Alvarez postigao je peti pogodak za Siti u 85. minutu. Utešni pogodak za Vulvse postigao je Hvang u 53. minutu.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez