ФИНАЛЕ КУПА ЈЕ ШАНСА ЗА ИСТОРИЈУ: Тренер Војводине спреман за најаважнију утакмицу у сезони

"ФИНАЛЕ КУПА ЈЕ ШАНСА ЗА ИСТОРИЈУ": Тренер Војводине спреман за најаважнију утакмицу у сезони

Фудбалери "старе даме" играју утакмицу финала Купа Србије против Црвене звезде, на стадиону Лагатор у Лозници, у уторак, 21. маја, са почетком 20 часова и 15 минута.

17. 05. 2024. у 14:09

КАКАВ ШОК! Игра финале Лиге шампиона, а изгледа као да је каријеру завршио пре 10 година (ФОТО)

МОДЕРНИ фудбал оставља данак на играчима од којих се свакодневно очекује да буду на врхунцу форме и да дају светли пример другима, а из Немачке долази један који је многе оставио без текста.

17. 05. 2024. у 08:00

ДРАМА НА ВРХУНЦУ: Српски везиста тема дана у грчком фудбалу

СРПСКИ репрезентативац Андрија Живковић постигао је два гола и уписао асистенцију у још једном дербију грчког првенства и погурао свој тим на прво место. Коло пре краја Солуњани имају два бода више од првог пратиоца и актуелног шампиона АЕК. Претпоследње коло врло узбудљивог пље-офа донео је промену у самом врху.

16. 05. 2024. у 22:17

РЕКАО САМ ТО ИГРАЧИМА! Владан Милојевић о поклонима у српском фудбалу

"РЕКАО САМ ТО ИГРАЧИМА!" Владан Милојевић о "поклонима" у српском фудбалу

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде савладали су Напредак у Крушевцу, а на терену су навијачи могли да виде плејаду младих играча који су будућност Црвене звезде. Након победе резултатом 3:0 задовољство није крио ни тренер Владан Милојевић.

16. 05. 2024. у 21:17

ДЕЛИЈЕ ИМАЈУ НОВОГ ЉУБИМЦА: Звезда напунила мрежу Напретка пред финале Купа Србије

"ДЕЛИЈЕ" ИМАЈУ НОВОГ ЉУБИМЦА: Звезда напунила мрежу Напретка пред финале Купа Србије

фудбалери Црвене звезде убедљиво су славили против Напретка на гостовању у Крушевцу. Иако је измешао Владан Милојевић карте и шансу већином указао младим играчима и онима са мањом минутажом, они су показали велику глад и убедљиво савладали Напредак резултатом 4:0.

16. 05. 2024. у 20:50