Mrkela otkrio: Evo kakva je situacija sa van La Parom i ko je poslao ponude za Pavkova i Boaćija
21. 01. 2020. u 21:11
Postoji mogućnost da Radživ pređe u neki drugi klub, ali to važi za svakog našeg igrača - poručuje sportski direktor Zvezde

Mitar Mrkela Foto: N. Paraušić
NEMA nikakvih misterija vezanih za napadača Crvene zvezde Radživa van la Paru. Po rečima sportskog direktora Mitra Mrkele, Holanđanin je izdvojen kako bi popravio kondiciju.
- Nije trenirao sa ekipom poslednjih dana na Kipru jer je trener Dejan Stanković tražio da radi kondicione vežbe i popravi fizičku spremu - ističe Mrkela. - Postoji mogućnost da ove zime pređe u neki drugi klub, ali to važi za svakog našeg igrača koji dobije konkretnu ponudu koja bi zadovoljila sve strane.
PROČITAJTE JOŠ: Sanogo i zvanično novi igrač Zvezde: Došao sam po trofeje i novi ulazak u Ligu šampiona
Mrkela je dodao da golman Milan Borjan sam odlučuje da li će ostati ili otići.
- Bez potrebe se poslednjih dana uveliko piše i priča na tu temu. Videćemo se danas ili sutra, popričati o svemu. Znamo da postoji interesovanja nekoliko klubova, zna se i naša želja. U Crvenoj zvezdi bismo svi voleli da on ostane. Mnogo je dao klubu, jako je važan za tim, donosi stabilnost, uliva sigurnost. Ima ugovor do leta 2023, ali ako Borjan dobije ponudu koja bi ispunila njegove želje, donela mu materijalnu sigurnost, sigurno ga ne bismo na silu zadržavali. Zvezda želi da uvek ima zadovoljne igrače i to pravilo važe za sve.
PROČITAJTE JOŠ: Terzić: Sve neistine o meni shvatamo kao pokušaj destabilizacije
Za Boaćija je zainteresovana meksička Pačuka, Pavkov je na meti Kineza.
- Imamo ponuda za obojicu, ali nismo zadovoljni - otkrio je Mrkela.
Lesa
21.01.2020. 21:57
Nikada ne ete ni biti zadovoljni. Stranci ne zainteresovani, Marin nestao, odbrana skuplja a ne treba vam niko. Smesno
Ove frizirane izjave Mrkele su sajber dimenzija alternativne realnosti,! Oni rade jedno, misle sasvim drugo a izjave su im prilagođene za populaciju teletabisa! Oni potcenjuju armiju navijača Zvezde!
Ma tako je rasprodajte sve sto to (Borjan,Pavkov, Boaci) za svaki slucaj ostavite La Paru da se covek dokaze i iskaze tako da na prolece Marakana bude prazna kako nebi se trosile nove stolice koje su postavljene.To je politika kluba na visokom nivou.
Kakvi lažovi vode Zvezdu! U jučerašnjoj izjavi za Novosti, Mrkela je rekao da je La Para radio odvojeno da bi popravio kondiciju a danas kaže da je bio nedisciplinovan i zato je odstranjen iz tima! Mrkela pokušava da navijače Zvezde učini debilima na vulgaran način!
Komentari (4)