SEĆANJE NA VOJSKU: Nebojša Stefanović podelio fotografiju u uniformi od pre dve decenije
MINISTAR odbrane Nebojša Stefanović podsetio se u petak vojničkih dana objavom na društvenim mrežama svoje fotografije u uniformi koju je nosio pre skoro dve decenije. Onda je ispod slike napisao kakav osećaj mu ona izaziva:
Privatna arhiva
- Sećanje na dane od pre gotovo 20 godina, kada sam polagao vojničku zakletvu svojoj zemlji i na prijatelje koje sam stekao za ceo život uvek mi izmame osmeh na lice.
On je, inače, vojni rok služio 2003. godine, septembarska klasa, bio je u kasarni "Narodni heroj Janko Čmelik" u Novom Sadu, tadašnjem bataljonu veze.
Preporučujemo
DUPLO SLAVLjE: Švedska ambasadorka Anika Ben David ukrasila rezidenciju
24. 12. 2021. u 14:44
AKTIVAN “ODMOR”: Arno Gujon morao lopatom da odblokira božićni konvoj za KiM
23. 12. 2021. u 14:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)