NARODNI POSLANIK OTELIO KRAVU: Evo kakvo će ime da nosi tele (VIDEO)
MILIJA Miletić, predsednik Ujedinjene seljačke stranke i narodni poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije, otelio je kravu i dao teletu ime Marko.
Foto: Printsrin
- Ja sam otelio kravu i tele se zove Marko jer je jutros oteljeno na dan sv Marka Efeskog.
- Još jedno muško tele i jedan domaći simentalac. Stočarstvo je naša šansa i mala domaćinstva su okosnica porodice tj stub Srbije- poručio je Miletić.
Poslanik je kvalifikovan za ovakve poslove jer je po struci veterinarski tehničar.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)