VUČIĆ POSTAVIO NA MESTO KOMŠIĆA I DŽAFEROVIĆA: Napadaju Dodika, a evo šta oni rade!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras na televiziji Prva, zajedno sa izvršnim direktorom Fonda za otvoreno društvo Milanom Antonijevićem i profesorom Fakulteta političkih nauka u penziji Ivom Viskovićem.
Foto: Prva printskrin
Vučić je rekao da njega ne pogađa to što kaže Džaferović, kao što ni njih ne treba da pogađa to što jedan ministar na maski ima zastave RS i Srbije.
- Nije moje da branim Dodika, dugo je on u politici i može sam da se brani. Ali razlog poteza Džaferovića i Komšića prema Lavrovu je to što je on pohvalio vojnu neutralnost, dok njih dvojica tvrde da BiH ide u NATO. Ali to nije stav BiH, već samo njihov stav. Tako je i po pitanju nezavisnosti KiM, gde direktno ruše teritorijalnu celovitost Srbije, a nekome je kriva maska sa srpskim zastavama - izjavio je Vučić.
Vučić je istakao da do bilo kakve revizije Dejtonskog sporazuma može doći samo potpunim konsenzusom sva tri konstitutivna naroda, i da neće biti ukidanja Republike Srpske.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (29)