TO JE BILO PRAVO FAŠISTIČKO DIVLJANJE! Vučić o nasilju blokadera u Nišu - Napadali su i jurili ljude jer drugačije misle
21. 03. 2025. u 21:52
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima iz Niša.
Niko nema pravo nikoga da napada i da vrsi nasilje nad njim.
Znaju li oni išta drugo sem da neistomišljenike terorišu?
Siguran sam da vecinska Srbija ne podrzava nasilje.
Odgovorni za nasilje će se suočiti sa zakonskim posledicama.
Fizičkim zlostavljanjima treba da se stane na kraj.
Ovom nasilju se mora stati na kraj pod hitno
Ovo nasilje blokadera je prevrsilo svaku meru! Sta radi tuzilastvo?
Odakle im dolazi organizacija svega ovoga, taj kanal se mora naći i preseći.
Nasilje,nasilje i samo nasilje je ono sto znaju
Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali ne i da drugima nameće svoje stavove silom.
Preterali su svaku meru!Drzavo reaguj!
Opozicija hoĉe da izazove graɗanski rat -strašno !
Sramota. Takvo ponašanje je kao u Teksasu
Ovakvo ponašanje u Nisu krajnje bezobrazno
Nikuda ne vodi gađanje jajima i pozivanje vidom
Povezane vesti

"NJIHOVA POLITIKA JE NASILJE, NJIHOVA POLITIKA JE PROGON" Vučić: Nama ostaje da se borimo za svoju zemlju (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić objavio je video na svom Instagram nalogu, u kome je poručio da "nikada neće da prepusti državu najgorima".
24. 03. 2025. u 12:35

MESECIMA MALTRETIRAJU I TERORIŠU GRAĐANE SRBIJE: Pogledajte sve incidente - Ovako izgleda nasilje blokadera i opozicije (VIDEO)
PROTESTI koji su prethodnih nedelja organizovani širom Srbije, a koje predvode studenti blokaderi, sve češće prerastaju u incidente praćene nasiljem, vandalizmom i fizičkim obračunima. Iako se predstavljaju kao mirni, brojni snimci i prijave svedoče o brutalnim napadima na političke protivnike, javnu imovinu i institucije.
24. 03. 2025. u 08:45

MUP SE OGLASIO O JEZIVOM NASILJU U NIŠU: Policija će reagovati i privesti sva lica odgovorna za narušavanje javnog reda i mira
VEČERAS je u Nišu došlo do drastičnog narušavanja javnog reda i mira, navedeno je u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova.
21. 03. 2025. u 21:30

JEZIVO: Pogledajte šta su blokaderi uradili ženi - kamenicom joj pocepali glavu (FOTO)
JEZIVO nasilje danas u Nišu od strane blokadera i opozicije!
21. 03. 2025. u 20:50

VUČIĆ: Još jednom pozivam sve aktere na političkoj sceni da u svojoj borbi ne koriste nasilna sredstva
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić pozvao je sve aktere na političkoj sceni Srbije da se uzdrže od nasilja.
11. 03. 2025. u 12:16
Najnovije iz rubrike

"JA KAO SRBIN I KAO PREDSEDNIK SRBIJE OSEĆAM PONOS ZATO ŠTO ZNAM ODGOVORE" Vučić jasan - "Znam da će pobediti Srbija!" (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podelio je na svom zvaničnom Instagram profilu video-zapis sa delovima njegovog govora povodom Dana sećanja na stradale u NATO agresiji koji je obeležen sinoć na aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović” u Batajnici.
25. 03. 2025. u 12:07

ĐURIĆ: Izjave ministra odbrane BiH su najgrublji oblik političke manipulacije
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić reagovao je na izjave ministra odbrane Bosne i Hercegovine Zukana Heleza o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i hapšenju predsednika Republike Srpske Miloradu Dodiku i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
25. 03. 2025. u 11:58

BRANKO RUŽIĆ U LOVU NA PROFIT (VIDEO)
KO se to opet stvorio i vaskrsao kad je namirisao priliku u nadi da će da se okoristi?
25. 03. 2025. u 11:22

TUŽILAŠTVO UPUTILO ZAHTEV UNUTRAŠNJOJ KONTROLI MUP: Da se ispita zašto policija nije reagovala kada je napadnut pomoćnik predsednika opštine
POSEBNO odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Sektoru unutrašnje kontrole Ministarstva unutrašnjih poslova RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u vezi sa događajem od 17. marta, kada je nekolicina građana, u prisustvu policijskih službenika, napala pomoćnika predsednika opštine Obrenovac D.B. i druge zaposlene u tog opštini.
25. 03. 2025. u 11:07

OD ŠKOLE NAPRAVILI VEŠERAJ: Ovako trenutno izgleda Peta beogradska gimnazija, koju je država kompletno renovirala (FOTO)
PETA beogradska gimnazija danas izgleda kao vešeraj.
25. 03. 2025. u 11:02
Komentari (19)