VUČIĆ POD NAPADOM OPOZICIJE: "Vučić bi voleo da Srbiju uvede u BRIKS, on sanja da ide u Kazanj!"

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić ponovo se našao pod napadom opozicije, a sada je kriv zato što nije otišao na samit BRIKS-a u Kazanju, ali, kako kaže Borko Stefanović, zamenik Dragana Đilasa u Stranci slobode i pravde, "on sanja da tamo ode".

ВУЧИЋ ПОД НАПАДОМ ОПОЗИЦИЈЕ: Вучић би волео да Србију уведе у БРИКС, он сања да иде у Казањ!

Foto: Printksrin

- Aleksandar Vučić misli ono što Vulin govori i Aleksandar Vučić sanja da ode tamo u Kazanj, njemu je strašno žao što on nije tamo geostrateški, politički, spoljno-politički...što nije deo te ekipe. Vučić je deo ekipe koja nas je 1999. uvela u konfederaciju sa Rusijom i Belorusijom! - rekao je Stefanović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (26)

Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu Ja volim Srbiju: Tako su stajale stvari...