VIŠE OD POLA SVETA NIJE GLASALO ZA REZOLUCIJU: Vučić - Služili su se trikovima da bi usvojili rezoluciju o Srebrenici
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, govori na TV Prva, prvi put po povratku iz UN.
Foto: Profimedia EPA
- 43,5% članica UN je glasalo za rezoluciju. Jedinstven je slučaj. To su trikovi koje su nameštali - da bi moglu da imaju prostu većinu od onih koji su za i pritiv. A tema je takva da niko neće da bude protiv. Osim naših najvećih prijatelja koji se ne plaše ničega poput Kine. Ja neretno zaboravim Belorusiju, pa mi ljudi to zamere sa pravom. Beskrajno hvala našoj braći iz Minska. Hoću posebno da se zahvalim Viktoru Orbanu, premijeru Mađarske,jer je pokazao da je premijer bratske zemlje i naroda - istakao je on i dodao da želi da se zahvali ogromnom broju zemalja.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VUČIĆ O STRANOM FINANSIRANjU BLOKADERA: Uložene su milijarde evra u rušenje Srbije
24. 05. 2026. u 09:11
VUČIĆ BLOKADERIMA: Još jednom pozivam na dijalog jer je to dobro za njih, a i za sve
24. 05. 2026. u 08:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (29)