GEORGIJEV ANTISRPSKOM TABLOIDU "DANASU": Sram vas bilo životinje antisrpske. Gorili u sopstvenoj vatri
VLADO Georgiev oštro je reagovao na pisanje tabloida "Danas", koji je jučerašnji teroristički napad u Moskvi opisao kao "pucnjavu".
Vlado Georgiev
Kako je i sam portal "Danasa" potrvrio, Georgiev je reagovao zbog izveštavanja o napadu u Moskvi.
- Ko kupi "Danas" ruke mu otpale, sram da vas bude dok je svijeta i vijeka. Sram vas bilo životinje antisrpske. Gorili u sopstvenoj vatri. Ustaše obične, to ste, kukavkce i pi**e obične. Jadovi prodani, bruke - napisao je Georgiev.
Foto: Printskrin
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSI O NAPADU NA PRAVOSLAVNU SVETINjU: Američki "patriot" pogodio Kijevsko-pečersku lavru
MINISTARSTVO odbrane Rusije tvrdi da je Kijevsko-pečerska lavra pogođena raketnim sistemom protivvazdušne odbrane "patriot" američke proizvodnje, navodeći da bi jedan od razloga za to moglo da bude slanje Ukrajini tih raketa kojima je istekao rok korišćenja.
15. 06. 2026. u 10:10
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (0)