VUČIĆ O ČESTITKI PUTINU: Čestitaću kome ja hoću - nisam sluga bilo čiji

ČESTITAĆU kome ja hoću, u najboljem interesu Srbije i uvek štiteći interese Srbije, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić, komentarišući to što je Vladimiru Putinu čestitao pobedu na izborima.

ВУЧИЋ О ЧЕСТИТКИ ПУТИНУ: Честитаћу коме ја хоћу - нисам слуга било чији

Foto: Instagram

- Ja sam predsednik republike i ponašam se u skladu sa normama međunarodnog javnog prava, poštujem druge zemlje i čestitaću kome ja hoću, u najboljem interesu Srbije i uvek štiteći interese Srbije. To je moj posao i to ću nastaviti da radim. Nisam sluga bilo čiji, volim našu zemlju najviše na svetu i ponašam se kao samostalni i predsednik nezavisne zemlje koji donosi odluke u najboljem interesu svojih građana - rekao je Vučić.

BONUS VIDEO: SRDAČAN POZDRAV VUČIĆA I MAKRONA: Susret dva predsednika na Samitu o nuklearnoj energiji

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (94)

Klimatske promene su odgovornost svih aktera društva