"VRATIĆEMO ONO ŠTO NAM JE SILOM OTETO" Šešelj o novim međunarodnim okolnostima (VIDEO)
MEĐUNARODNO javno pravo ne postoji od upliva zapadnih sila u rasturanje Jugoslavije, kazao je predsednik SRS dr Vojislav Šešelj.
Foto: V. Danilov
Međunarodno javno pravo je ukinuto, konstatuje lider radikala i dodaje da se vraćamo na realističku teoriju međunarodnih odnosa.
- Sazrevaju nove međunarodne okolnosti u kojima ćemo sve vratiti što smo izgubili pod američkim pritiskom, sve ono što nam je silom oteto - rekao je Šešelj za Hepi TV.
Predsednik SRS dodao je da misli i na Republiku Srpsku Krajinu i na delove Republike Srpske.
(alo.rs)
Preporučujemo
ŽENE GA JURILE: Najbliža saradnica otkrila kakav je Šešelj bio u studentskim danima
09. 03. 2024. u 15:21
HIT U HRTKOVCIMA: Pogledajte šta piše na kući Vojislava Šešelja (FOTO)
07. 03. 2024. u 20:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)