VUČIĆ SE SASTAO SA NOVIM AMBASADOROM KINE: Iskoristio sam priliku i da se pohvalim rezultatima Beograda i Srbije u prethodnom periodu
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Narodne Republike Kine Li Minga.

Foto: Instagram
- Odličan sastanak sa novim ambasadorom Kine u Srbiji, Li Mingom. Imajući u vidu visok nivo saradnje sa NR Kinom, pokazao sam mu sve prostorije i upoznao ga sa svim saradnicima u Predsedništvu. Iskoristio sam priliku i da se pohvalim rezultatima Beograda i Srbije u prethodnom periodu i izrazio nadu da će saradnja Srbije i Kine u narednom periodu biti još snažnija i jača. Posebno sam naglasio koliko se radujem i kakvu čast za mene predstavlja da sledeće nedelje razgovaram sa predsednikom NR Kine Si Đinpingom - napisao je Vučić na Instagramu.

PUTIN PRIHVATIO PREKID VATRE NA 30 DANA UZ JEDAN USLOV: "Primirje bi odgovaralo Ukrajini, ruske snage u ofanzivi na svim delovima fronta"
RUSKI predsednik Vladimir Putin rekao je danas na konferenciji za medije sa beloruskim predsednikom Aleksandrom Lukašenkom da Rusija pristaje na prekid vatre sa Ukrajinom na 30 dana, ali samo ako ono dovede do dugoročnog mira.
13. 03. 2025. u 16:53 >> 17:05

IZ KREMLjA OTKRILI: Pojavljivanje Putina u vojnoj uniformi znači samo jedno
POJAVLjIVANjE ruskog predsednika Vladimira Putina u Kurskoj oblasti u uniformi je signal koji govori o odlučnosti da se u najskorije vreme završi operacija oslobađanja Kurske oblasti, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov novinaru Pavlu Zarubinu za TV „Rusija 1“.
13. 03. 2025. u 15:32

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (0)