"BUDUĆI SVETSKI ŠAMPION U KARATEU": Predsednik Vučić sreo se u Lovćencu sa malom Unom (VIDEO)

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić obišao je Osnovnu školu "Vuk Karadžić" u Lovćencu kojoj su uručene pametne table, a predsednika su ovom prilikom sačekali brojni građani, među kojima je bilo dosta dece.

БУДУЋИ СВЕТСКИ ШАМПИОН У КАРАТЕУ: Председник Вучић срео се у Ловћенцу са малом Уном (ВИДЕО)

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

Među njima bila je i mala Una, koja trenira karate.

Devojčica je predsedniku obećala da će uvek da pobeđuje.

- Budući svetski šampion u karateu. Bravo, Una - poručio je predsednik.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (106)

DVA PUTA SU SE BORILI ZA MOJ ŽIVOT, MOGLO JE FATALNO DA SE ZAVRŠI Lea Kiš o najtežem životnom periodu - Znala sam da nešto nije u redu