POVODOM ODLUKE O NAPUŠTANJU PRIŠTINSKIH INSTITUCIJA: Podrška srpskih predstavnika sa centralnog Kosmeta Srbima sa severa KiM (FOTO)

05. 11. 2022. u 19:40
SRPSKA lista Gračanica podržala je današnju odluku Srba da napuste privremene prištinske institucije, navodeći da je za taj potez odgovoran režim premijera privremenih institucija u Prištini Aljbina Kurtija.
Povezane vesti

VANDALI NI MRTVIMA NE DAJU MIRA: Srbi na zadušnice obišli devastirano groblje u južnom delu Kosovske Mitrovice (VIDEO)
SRBI iz severnog dela Kosovske Mitrovice danas su, na zadušnice, organizovano obišli devastirano pravoslavno groblje u južnom delu Mitrovice, kako bi upalili sveće i odali poštu svojim najmilijima.
22. 02. 2025. u 13:39

PSOVALI SRBE UZ DVOGLAVE ORLOVE: Grupa mladih albanaca htela da izazove sukob u mitrovici
DA režim Aljbina Kurtija ne odustaje od incidenata i da na sve načine nastoji da izazove tenzije na severu KiM, pokazalo se u ponedeljak uveče, na godišnjicu samoproglašene nezavisnosti Kosova.
18. 02. 2025. u 21:28

70 RADNIKA ISTERALI NA ULICU: Kurtijeva policija upala u direkcije za građevinsko zemljište i stambena pitanja u Severnoj Mitrovici
PRIPADNICI Kurtijeve specijalne policije upali su malopre u objekte Direkcije za građevinsko zemljište i puteve i Direkcije za stambeni i poslovni prostor u severnoj Kosovskoj Mitrovici.
26. 12. 2024. u 11:39

PSOVALI "ČETNIČKU MAJKU", GURALI IH, ODLOMILI DEO TABLICE: Albanci napali radnike srpske kompanije Elektrosever kod Kosovske Mitrovice
GRUPA Albanaca napala je danas srpske radnike kompanije "Elektrosever", dok su u većinski albanskom naselju Brđani kod Kosovske Mitrovice pokušavali da postave brojila.
17. 12. 2024. u 15:51

BEZ DALJEG ODLAGANJA: Savet EU pozvaće Prištinu da formira Zajednicu srpskih opština
SAVET EU za opšte poslove pozvaće naredne nedelje Prištinu da formira Zajednicu srpskih opština i nacrt statuta o njenom osnivanju prosledi ustavnom sudu bez daljeg odlaganja, navodi se u nacrtu zaključaka o proširenju, u koje je Tanjug imao uvid.
14. 12. 2024. u 15:25
Najnovije iz rubrike

NASTAVLJAJU SE FAŠISTIČKI NAPADI BLOKADERA: Divljaju i linčuju svakog ko drugačije misli, jezive scene u Beogradu (VIDEO)
BLOKADERI nastavljaju sa fašističkim i nasilničkim ponašanjem koje su demonstrirali prethodnih dana i nedelja kada su brutalno napadali sve koji ne misle isto kao oni.
23. 03. 2025. u 11:51

UNIVERZITET U BEOGRADU SE SETIO DA POSTOJE ZAKONI Brnabić: "Kada dođe do plata - sve legalisti"
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić odgovorila je na komentare opozicionih medija vezano za neisplaćene plate profesorima Univerziteta.
23. 03. 2025. u 11:05

PODLI PLAN: Opozicioni blokaderi se organizuju preko njihovih grupa da terorišu građane (FOTO)
PRIPADNICI opozicije najavili su divljanje i haos na protestu u Šidu.
23. 03. 2025. u 10:57

SILEDŽIJA IZ NIŠA KOJI JE NAPAO GRADONAČELNIKA HOĆE DA UPADA U INSTITUCIJE: Ušao bih u Vladu, Skupštinu i Predsedništvo (VIDEO)
MATEJA Nikolić, član PSG i Đilasov potrčko koji je sa grupom blokadera i ostalih siledžija napao gradonačelnika Niša Dragoslava Pavlovića, sam se snimao sa dvoje ljudi kako priča kako bi upadao u institucije Srbije.
23. 03. 2025. u 10:54

"DOBAR SASTANAK SA MAKSIMOM OREŠKINOM" Vučić: Potvrđena posvećenost jačanju odnosa između Srbije i Rusije u svim oblastima (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa zamenikom šefa administracije ruskog predsednika Vladimira Putina, Maksimom Oreškinom.
23. 03. 2025. u 10:18
Komentari (0)